Bilent Dündar kimdir?

Bilent Dündar kimdir? Biyografisi

216 Yönetim Kurulu Başkanı olarak şirketin sahibi olan Bilent Dündar kimdir? Bilent Dündar tarafından inşaa edilen projeler, şirket geçmişi, biyografisi ve diğer önemli bilgileri haberimizde.

İstanbul'da Çekemköy ve bölgesinde hayata geçirdiği konut projeleri ile markalaşma sürecine 216 Yapı ve inşa ettiği projelerle devam eden Bilent Dündar, şirketin patonu konumunda.

Tüm eğitimlerini Almanya'da tamamlayan Dündar, Eğitim hayatını tamamlar tamamlamaz ilk olarak Almanya'da başladığı iş hayatına Türkiye'de devam ettirme kararı sonrasında, İstanbul'da yaşamaya başlar. 1967 yılında Almanya'da başlayan inşaat geçmişimiz, sayısız konut projesi, ticari proje ve restorasyon projeleri ile günümüze ulaşmıştır. 1992 yılından itibaren Türkiye'de devam eden çalışmalarımız, 2003 yılında 216 Yapı'nın kurulmasıyla yeni bir boyut kazanmıştır. 2003 yılından itibaren başta İstanbul'da olmak üzere, markalı konut projelerinde Türkiye'nin sayılı inşaat firmaları arasına giren 216 Yapı, 2013 itibariyle uluslararası alandaki çalışmalarına hız verip Moğolistan'da, ülkenin en büyük yaşam projelerinden birine imza atmaktadır.

Bilent Dündar'ın sahibibi olduğu 216 Yapı projeleri arasında ağırlıkta İstanbul konut projelerinden oluşuyor. Çekmeköy ve Ümraniye bölgesinde yoğun inşaat projelerine imza atan Dündar tarafından hayata geçirilen projelerden bazıları ise, Sancaktepe bölgesinde inşaa edilen 216 Sancaktepe Konutları, Çekmeköyde hayata geçirilen 216 Butik, 216 Koru gibi önemli projelerden oluşuyor.

HepsiKonut.com olarak Bilent Dündar ve 216 Yapı konut projelerini yakından takip etmeyi sürdürüyoruz.

216 Yapı Projeleri