Bilgi Talep Formu

DKY Ada

DKY ADA’daki evinize ekonomik fiyatlar ve pratik ödemelerle kolayca ulaşın diye yepyeni bir ödeme sistemi sunuluyor. Aylık ödemek istediğiniz taksit tutarını söylüyorsunuz, Ekopratik sizin için en uygun ödeme planını çıkarıyor. Kalbinizdeki eve aklınızdak

İstanbul Anadolu yakası konut projelerinden biri DKY İnşaat imzasıyla Kartal ilçesinde yükselmeye başladı. 36 ay içerisinde sahiplerine teslime dilecek olan DKY Ada konut projesi satışları sürüyor.

DKY İnşaat, Kartal bölgesinde 792 adet daireden oluşacak DKY Ada projesinin inşaatına başladı. Bir kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen ve  toplamda 4 farklı blok olarak tasarlanan DKY Ada projesi 792 daireden oluşacak bu dairelerden 301 adeti hak sahiplerine ait. Kalan 491 adet konut ise DKY İnşaat tarafından satılacak.

DKY Ada konut fiyatları listesi

2017 Eylül ayında lansmanı gerçekleştirilen ve 36 ay gibi bir sürede tamamlanması planlanan DKY Ada konut fiyatları ise 395 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Bu fiyat projede yer alan en ucuz fiyatlı daire olarak öne çıkıyor.  projede 2+1, 3+1 ve 6 adet loft daire mevcut. 2+1 daireler 395 bin TL, 3+1 daireler ise 551 bin TL'den başlayan fiyatlar ile satılıyor. projede 210-220 metrekare arasında değişen 6 adet loft daierler dubleks konut seçenekleriyle alıcısını bekliyor.

DKY Ada Daire Tipi DKY Ada Konut Fiyat Aralığı
2+1 daire seçeneği konut fiyatı  391 Bin TL 
2+1.5 daire seçeneği konut fiyatı  - 
3+1.5 daire seçeneği konut fiyatı  551 Bin TL
4+1 daire seçeneği konut fiyatı   -  

DKY Ada ödeme planı bilgileri

DKY İnşaat güvencesiyle bir ilke imza atılırken Ekopratik adında yeni bir ödeme sistemiyle ev sahibi olmak isteyenlere cazip çözümler sunuldu. DKY ADA’daki evinize ekonomik fiyatlar ve pratik ödemelerle kolayca ulaşın diye yepyeni bir ödeme sistemi sunuluyor. Aylık ödemek istediğiniz taksit tutarını söylüyorsunuz, Ekopratik sizin için en uygun ödeme planını çıkarıyor. Kalbinizdeki eve aklınızdaki taksitlerle, DKY finansmanıyla kolayca kavuşma fırsatı sunuluyor.

DKY Ada projesi nerede, nasıl gidilir?

İstanbul Anadolu yakasında Kartal ilçesinde inşa edilen proje Cevizli D-100 Güney Yan Yol Cd. No:13 Vizyon Sitesi D Blok Kartal / İstanbul adresinde konumlu. Deniz manzarasına hakim proje, hastaneler, alışveriş merkezleri, eğlence yerleri, metro ve diğer ana alterlere oldukça yakın bir lokasyon üzerinde yükseliyor.

DKY Ada Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 07 Ekim 2017
Teslim Tarihi: 30 Haziran 2020
Fiyat Aralığı: 395 Bin TL
Metre Kare: 54 m² - 131 m²
Daire Tipleri: 2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 792
Blok Sayısı: 4
Yatırım Bedeli: 600 Milyon TL
Proje Alanı: 19 bin 500 m²
İnşaat Alanı: 155 Bin m²
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul /
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

DKY Ada Vaziyet Planı

DKY Ada Haritadaki Yeri

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Cevizli D-100 Güney Yan Yol Cd. No:13 Vizyon Sitesi D Blok Kartal / İstanbul

Telefon: 444 93 59

Email: info@dkyada.com

Web: http://www.dkyada.com/

  • 0 Yorum