Emlak Konut kampanyasında yüzde 5 peşinat, 20 yıl vadeli ev satışları

Emlak Konut kampanyasında yüzde 5 peşinat, 20 yıl vadeli ev satışları
01 Şubat 2017 - 15:51
Güncelleme: 02 Şubat 2017 - 22:48

Konut sektöründe ikinci fırsat Emlak Konut tarafından başlatılan 20 yıl vadeli konut satışlarıyla başladı. Emlak Konut GYO 240 ay vadeli evleri satışa sunuldu.

15 binden fazla konut bugün başlayan Emlak Konut kampanyası kapsamında sadece yüzde 5 peşinatla satılmaya başlandı. 20 yıl vadeli ödeme seçeneğiyle konut satış kampanyasaına start veren Emlak Konut GYO, hasılat paylaşımı modeli yürüttüğü 30 projedeki daireleri alıcısına 20 yıl vade imkanıyla satacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Şubat 2017 - İstanbul

Türkiye Cumhuriyet Tarihinde ilk kez 20 yıl vadeli konut satış kampanyasına imza atan Emlak Konut, 9 bankayla birlikte güç birliğine gitti.

Türkiye'nin en önemli konut üreticisi ve proje geliştiricisi olan Emlak Konut GYO başlattığı kampanya ile orta gelirli aileler ve orta alt grubu kira ödercesine ev sahibi olabilecekler. Türkiye'nin geleceğine ve ekonomisine güven bu kampanya kapsamınd apekiştirmek, vatandaşın ev sahibi olmasını hedefleyen Emlak Konut, bankacılık sektörüyle ele ele verdiği “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyası kapsamında ilk defa, 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı ve yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma fırsatını sunmuş oldu.

Emlak Konut GYO bünyesinde hasılat paylaşımı modeliyle satışlarında ortak olduğu toplam 30 projede yer alan 15 bine yakın konut için 31 Mart 2017 tarihine kadar sürecek kampanyada ayrıca; 10 yıla yüzde 0,45 vade farkı 5 yıla ise ‘0’ vade farkı gibi uygun ödeme koşulları ev sahibi olmak isteyenlerin önüne sunuyor. “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyası sayesinde ortalama 100 bin TL için kullanılacak bir konut kredisinde 240 ay için aylık ödeme 930 TL, 120 ay için ise 1.080 TL seviyelerinde olacak.

20 yılda yüzde 0,79 vade farkı, 10 yılda yüzde 0,45 vade farkı, 5 yıla ‘0’ vade farkı ve sadece yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olmayı daha kolay hale getirmiş olacak olan kampanya ile şimdiye kadar ev sahibi olamamış olan vatandaşa oldukça cazip avantajlarla olanaklar konut sahibi olmak isteyenlere, yeni bir yatırım yapmak isteyenlere alternatif olarak sunuluyor.

Kampanya kapsamında Emlak Konut'un hasılat paylaşımıyla ortak olduğu 30 proje ise şöyle sıralandı,  Adım İstanbul, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Başkent Emlak Konutları, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3.Etap, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Karat Ofis Bakırköy, Koordinat Çayyolu, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Maslak 1453, Park Mavera 2, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent

  • 0 Yorum