Güçlü İnşaat

Güçlü İnşaat konut projeleri, inşaat projeleri. İstanbul konut projelerine ilk projesini ekleyen Güçlü İnşaat firması hakkında bilmek istediğiniz herşey.

Güçlü İnşaat’ın temelleri 1991 yılında, Hüseyin Çelik tarafından kurulan ve bugün Güçlü Group'un lokomotif şirketi olan Güçlü İnşaat A.Ş. ile atılmıştır. Hüseyin Çelik’in sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Güçlü Group, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 6 farklı ülkede: altyapı inşaatları, tüneller, alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, konutlar, karma yapılar, devlet binaları ve yollar inşa etmektedir.

Bugün Güçlü İnşaat, geçmişten getirdiği güç ve tecrübe ile, yapıları kadar sağlam temeller üzerinde yükseliyor. Güçlü İnşaat; Türkiye, Kazakistan, Libya, Çek Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri ve Gana ülkelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir ve her geçen gün yeni pazarlara açılmaktadır. 1991 yılından beri Güçlü İnşaat 100’ün üzerinde projeyi tamamladı. Güçlü İnşaat bugün 6 ülkede 500’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. 24 yıllık başarılı şirketimiz birçok müşterimiz ve partnerimiz tarafından kabul edilip, çok sayıda profesyonel ödül, sertifika, referans mektupları ile teyit edilmiştir. Güçlü Group başladığı günden beri Türkiye'de ve yurtdışında, birçok faaliyet alanında başarılı projelere imza attı. Bu çerçevede, hızlı bir şekilde yeni projelerle devam ediyor.

Güçlü İnşaat Diğer Projeler

Harita'da Güçlü İnşaat Projeleri