İnvest İnşaat

Invest Grup, inşaat sektöründe ağrlıkla İstanbul genelinde önemli projeler üreten bir firma haline geldi. Invest İnşaat şirketi konut, ofis ve residence projeleri, Invest İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Invest İnşaat ile alakalı tüm haberlere Emlak Pencerem üzerinden erişebilirsiniz.

 1992'de Bahattin Uçar'ın kurduğu ve ticari faaliyetlerine başlayan Invest Grup, inşaat, tekstil ve enerji sektörlerinde çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Farklı sektörlerdeki atılımlarıyla sürekli büyüyen Invest Grup, gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik hizmetlerinde de büyük başarılara imza atarak faaliyetlerine devam ediyor.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde ilklere ve örnek teşkil eden işlere imzasını atan Invest İnşaat, bugüne dek bir çok konut projesinin hayata geçirilmesinin yanı sıra altyapı/üstyapı projelerinde de çözüm ortaklığı yapmaktadır. İnşaat sektöründeki çalışmalarını aktif şekilde yürüten Invest inşaat Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden Vadistanbul ,Express24 , Çekmece Gölevleri , Vadikoru , Başakport ve Veliefendi projelerini yapmakla birlikte yeni proje geliştirme faaliyetlerini aralıksız devam ettirmektedir.

Invest Grup’un hedefi, faaliyet gösterdiği sektörlerde Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer alarak ülke ekonomisine ve müşterilerine maksimum katma değeri sağlamaktır.

İnvest İnşaat Diğer Projeler

Harita'da İnvest İnşaat Projeleri