Maksem Oğuzkaan Ortaklığı

Maksem Oğuzkaan Ortaklığı, inşaat sektöründe ağrlıkla İstanbul genelinde önemli projeler üreten bir firma haline geldi. Maksem Oğuzkaan Ortaklığı şirketi konut, ofis ve residence projeleri, Maksem Oğuzkaan Ortaklığı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Maksem Oğuzkaan Ortaklığı ile alakalı tüm haberlere Emlak Pencerem üzerinden erişebilirsiniz.

Maksem; 1992 yılında proje ve müşavirlik hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Şehircilik anlayışını çağdaş yaklaşımlarla çevreleyen ve merkezine konforu yerleştiren projeleriyle, insan hayatını kolaylaştıran çalışmalara imza attı.

Müşavirlik ve proje üretiminde sergilediği çağdaş ve bir o kadar da sanatsal yaklaşım, Maksem’in aranılan bir marka olmasını sağladı. Bu özelliklerini girişimci ruhuyla da birleştiren Maksem Grup, portföyünü geliştirmeye başladı.

Orta ve uzun vadeli öngörü becerisine edindiği tecrübeleri de katan Maksem Grup, ülkemizin itici gücü olan inşaat sektöründe aranılan isim oldu. Geçmişten günümüze; toplu konut, nitelikli konut, alt yapı, üst yapı, askeri tesis, modern sağlık kuruluşu, eğitim kurumları, ibadethaneler, ticari merkez, otel gibi çağın ihtiyaçlarına uygun nitelikte projeleri hayata geçirdi.

Maksem Grup, tüm projelerinde uluslararası kalite standartlarını, çevreciliği ve insan unsurunu ön planda tutmaya ve hayranlık uyandıran yaşam alanlarına imza atmaya devam etmektedir.

Maksem Oğuzkaan Ortaklığı Diğer Projeler

Harita'da Maksem Oğuzkaan Ortaklığı Projeleri