Nef Bahçelievler kampanyalı satışta

Nef Bahçelievler kampanyalı satışta
24 Nisan 2018 - 15:04

Nef Bahçelievler konut projesinde yer alan evler 649 Bin TL'den başlayan fiyatlarla kampanyalı satışa çıktı.

Markalı proje geliştiricisi Nef, İstanbul Avrupa yakası konut projelerinden biri olan Bahçelievler projesinde yer alan yeni blok evleri satışa çıkardı. ef Bahçelievler projesinde fiyatlar 649 Bin Liradan başlıyor.

Timur Gayrimenkul markası Nef, İstanbul Bahçelievler bölgesinde aynı ismi taşıyan yeni etap evlerin satışlarına yeni reklam filmi ile başlarken, projedeki evlerin kampanyalı satış fiyatları haberimizde.

Nef Bahçelievler projesinde sınırlı sayıda daire için geçerli olan yeni konut satış kampanyası kapsamında geniş 60 metrekareden 270 metrekareye değişen büyüklüklerde 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Nef Bahçelievler konutları toplam 903 konut olarak tasarlanırken, projede kampanyaya dahil olan dairelerin satış fiyatları 649 bin TL ila 2 milyon 54 bin TL arasında değişiyor.

 peşin ödemeye % 20 indirim ya da sıfır faiz imkânı sunuluyor. Buna göre projeden daire satın almak isteyenler, yüzde 45’lik bölümü peşin ödedikleri takdirde, 60 ay boyunca sıfır faiz fırsatından yararlanabilecek. 60 aya yüzde 0 faiz için Nef finansmanı ve 120 ay 0,99 faiz imkanı Nef Bahçelievler projesinde.

  • 0 Yorum