Üçay-Sercan İnşaat

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat, inşaat sektöründe ağrlıkla İstanbul genelinde önemli projeler üreten bir firma. Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat konut, ofis ve residence projeleri, Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve şirket ile alakalı tüm haberlere Emlak Pencerem üzerinden erişebilirsiniz.

  2000 yılında doğalgaz, ısıtma, soğutma ve mühendislik faaliyetlerine başlayan şirketimiz, müşteri memnuniyeti kapsamındaki bilimsel çalışmaları ve mühendislik alanındaki inovatif eğilimleri sayesinde kısa zamanda yıllık 100 Milyon TL üzerindeki cirolara ulaşmıştır. Üçay Mühendislik grubumuz 15 yılı geçen hizmet süresinde beş yüz milyon insanımızın ısıtma ve soğutma sistemleri mühendisliği alanında tercih ettiği firma olmuştur.

 Üçay Grup 2007 yılından itibaren bünyesinde inşaat faaliyetlerine başlamıştır. Elektromekanik ve inşaat çözüm ortaklığı kapsamında firmamız Sinpaş GYO ve Emlak Konut GYO başta olmak üzere inşaatın önde gelen bir çok marka firmalarının projelerinde gelir ortaklığı paylaşımıyla Türkiye’nin en büyük ve nitelikli  inşaatlarında yer almıştır. Geniş mühendis kadrosu ve sertifikalı usta sayısıyla Türkiye’nin inşaataki mühendislik çözümleri ile firmamız halen İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde Gayrimenkul geliştirme projelerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Üçay-Sercan İnşaat Diğer Projeler

Harita'da Üçay-Sercan İnşaat Projeleri