Ufuk Mesken İnşaat

Başkent Ankara'nın önemli inşaat firmalarından biri olan Ufuk Mesken İnşaat, Başkent dışında İstanbul projeleri ile dikkat çekiyor.

Hedefimiz ülkemizde inşaat sektöründe insanı ve çevreyi ön plana alan bir firma olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, geniş tabanın beklentilerini karşılayabilecek, sürekli büyümeyi hedef alan, ülke ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı kendine amaç edinmiş, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmaktır. 

Vizyon

Ufuk Mesken İnşaat San. Ltd. Şti. üstyapı inşaatıyla ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına göre tekniğin ve sanatın gereklerine uygun bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri kullanmaya özen gösterir. Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır. Ürün teslimini daima zamanında yapar. Yönetim sistemini sürekli iyileştirir. Ufuk Mesken, bulunduğu bölgenin avantajlarını, çağdaş mimari unsurlar, kalite, insana ve çevreye önem veren değişmez değerleri ve deneyimi ile birleştirir. 

Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikri ile çıktığımız bu yolda, hedefimiz geleneksel inşaatçılık kalıplarını aşarak, daha modern ve çağdaş konutlar, iş yerleri üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmaktır. İlkemiz, Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollardan birini yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş ve doğaya saygılı yerler olmasını sağlamaktır.

Ufuk İstanbul Mesken - Farilya Asia projesini hayat geçirmekte olan Ufuk İstanbul Meskeninşaat sektöründe insani değerlere önem veren, çevre duyarlı, iyi tasarlanmış, üst düzey imalat kalitesine sahip projeler yapmaktadır. Firmanın kanıtlanmış kalite ve çevre politikası, iş güvenliği politikası ile, Ufuk İstanbul Mesken yapı sektöründe saygın bir konumda bulunmaktadır. Rezidans ve konut projelerinin yanı sıra ileri teknolojik donanıma sahip çağdaş ofis projeleri de geliştiren Ufuk İstanbul Mesken’in tamamladığı projeler arasında Ankara ParagonTower, Farilya Rezidans ve Farilya Business Center, Menekşe, Çağlayan ve Sarıgül konutları bulunmaktadır.

Ufuk Mesken İnşaat Diğer Projeler

Harita'da Ufuk Mesken İnşaat Projeleri