AS Yapı

As Yatırım Geliştirme ve Yapı A.Ş.

As Yapı, 1990 yılında inşaat yüksek mühendisi Haluk Sert tarafından kurulan bir şirkettir. Proje mühendisliği, yapı, ve taahhüt alanlarında sunduğu hizmetlerle sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Geçmişten Günümüze As Yapı'nın Başarı Hikayesi

As Yapı, kurulduğu günden itibaren tarihi eser yenileme, kamu, otel ve konut, AVM ve ofis inşaat projeleriyle adından söz ettirmiştir. Geçen çeyrek yüzyılın üzerindeki deneyimiyle, şirket, başarı çizgisini hızla yukarı taşımıştır.

Kurulduğu günden bu yana, As Yapı özel sektörün uluslararası markalarına ve ülkenin önde gelen eğitim kurumlarına birbirinden değerli projeler sunarak sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir. 450'nin üzerinde şantiyede çeşitli ölçeklerde tamamlanan inşaat projeleri, şirketin profesyonellik ve kalite odaklı çalışma anlayışının bir yansımasıdır.

2017 Yılında Yeniden Yapılanan As Yapı: Modern, Fonksiyonel ve Çevreci Projeler

2017 yılında As Grup ile birleşerek yeniden yapılanan As Yapı, 21. yüzyılın modern, fonksiyonel ve çevreci yapılarını tasarlama vizyonunu benimsemiştir. Şirket, kent dokusuna saygı göstererek, insanların değişen yaşam koşullarına uyumlu, yaşanabilir mimari temelli, katma değer yaratan projeler üretmeyi hedeflemektedir.

AS Yapı Diğer Projeler

Harita'da AS Yapı Projeleri