Biz kimiz?

Hepsi Konut, İstanbul başta olmak üzere Türkiye'de ki doğru güvenilir gayrimenkul yatırım portföylerini sunan Emlak Danışmanlık şirketine ait portaldır. 25 yıllık sektör tecrübemizle kurulmuş, Avrupa standartlarında emlak hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Şeffaflık ve güven esasına dayalı şirket politikamız ve çalışmalarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hepsi Konut; Konut, karma proje, ofis ve global emlak konusunda tecrübeli, gayrimenkul ve arazi geliştiriciliği, emlak ve mortgage broker’lığı konularında uzmanlaşmıştır.

Yurt dışında yaşamakta olan vatandaşlarımızın ihtiyaç ve alışkanlıkları göz önüne alınarak, Türkiye’ye döndüklerinde alışmış oldukları düzeni ve yaşam kalitesini bozmadan yaşayabilecekleri, özenle seçilmiş alternatifler sunarak ihtiyaç duyulan yaşam kalitesi veya gayrimenkul yatırımına kolayca ulaşılmasını sağlıyoruz.

Hepsi Konut doğru ve güvenilir portföy ve hizmetleriyle yabancı uyruklu vatandaşları ulaşılabilir portföylerle gayrimenkul sahibi yaparak tüm hukuksal altyapı ve TC vatandaşlığı olmaları konusunda konusunun uzmanları ile birlikte çalışır ve hizmet verir.

 

Her işlemde Hukuki destek
Uzmanından Gayrimenkul değerleme
Her adımda en doğru Vergi yönetimi
Satış sonrası destek