Hepsi Konut, İstanbul başta olmak üzere Türkiye'de ki doğru güvenilir gayrimenkul yatırım portföylerini sunan bir EP Danışmanlık şirketine ait portaldır. 25 yıllık sektör tecrübemizle kurulmuş, Avrupa standartlarında emlak hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Şeffaflık ve güven esasına dayalı şirket politikamız ve çalışmalarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 
Hepsi Konut; Konut, karma proje  ve bilişim şehri projelerinde ihtisaslı, global emlak konusunda tecrübeli, gayrimenkul ve arazi geliştiriciliği, emlak, mortgage broker’lığı ve proje finansı konularında uzmanlaşmıştır.
 
Yurt dışında yaşamakta olan vatandaşlarımızın ihtiyaç ve alışkanlıkları göz önüne alınarak, Türkiye’ye döndüklerinde alışmış oldukları düzeni ve yaşam kalitesini bozmadan yaşayabilecekleri, özenle seçilmiş alternatifler sunarak ihtiyaç duyduğunuz yaşam kalitesi veya gayrimenkul yatırımına kolayca ulaşmasını sağlıyoruz.
 
Hepsi Konut doğru ve güvenilir portföy ve hizmetleriyle yabancı uyruklu vatandaşları ulaşılabilir portföylerle gayrimenkul sahibi yaparak tüm hukuksal altyapı ve TC vatandaşlığı olmaları konusunda konusunun uzmanları ile birlikte çalışır ve  hizmet verir.
 
Tüm hizmetlerimizi hukuk zemininde gerçekleştiriyor ve müşterilerimizin hiç bir koşulda 3. taraftan kaynaklanabilecek zararlarla karşılaşmamalarını sağlıyoruz.