754 konutlu Avrupa Konutları Yenimahalle projesinde satışlar başladı

754 konutlu Avrupa Konutları Yenimahalle projesinde satışlar başladı
22 Eylül 2023 - 15:19
Güncelleme: 04 Ekim 2023 - 19:31

Artaş imzalı Avrupa Konutları markası bu kez Yenimahalle ile satışa çıktı. 754 konutlu Avrupa Konutları Yenimahalle evleri satışa sunuldu.

İstanbul'da önemli markalı konut projeleri geliştiren Artaş, yeni konut projesinin satışlarına başladı. Artaş imzalı 754 konutlu Avrupa Konutları Yenimahalle projesinde yer alan evlerin satışları resmen başladı.

İstanbul'da hayata geçirdiği konut projeleri arasına Yenimahalle Avrupa Konutları projesini ekleyen Artaş, dev projede daire satışlarına başladı. Avrupa Konutları Yenimahalle projesinden daire satın alacaklar projeyi yakından takip ediyor.

AVRUPA KONUTLARI YENİMAHALLE FİYAT LİSTESİ

Proje henüz talep toplama sürecinde ve talebe göre satışlar devam edecek. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri yer alan Avrupa Konutları Yenimahalle fiyat listesi çok merak edilenlerden. Avrupa Konutları Yenimahalle 2+1 konut fiyatı, Avrupa Konutları Yenimahalle 3+1 konut fiyatı, Avrupa Konutları Yenimahalle 4+1 konut fiyatı kaç liradan başlıyor? Metrekare satış fiyatı ne kadar sorularının yanıtını satış ofisinden kolayca öğrenebilirsiniz. 

Avrupa Konutları Yenimahalle projesinin tüm detaylarına buradan öğrenebilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

  • 0 Yorum