Bilgi Talep Formu

Alya Grandis

Alya Grandis konut projesinde lansmana özel metrekare satış fiyatı 4 bin TL olarak açıklanırken, ilk 20 konut için yüzde 15 peşinat, kalanı 36 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

Beylikdüzü ilçesinde hayata geçirilen Alya Grandis konut projesi ile alakalı tüm detaylar HepsiKonut.com farkıyla burada. 2018 yılında proje geliştirmeye başlayan ve Türk - Lübnan ortaklığı ile ilk projeleri olarak dikkat çeken BOSS4 Gayrimenkul İnşaat imzasıyla 100 konutluk Beylikdüzü projesi satışa sunuldu.

İstanbul Avrupa yakası konut projeleri arasında yer alacak Alya Grandis, geniş ailelere hitap eden büyük evleriyle şimdiden dikkat çeken projeler arasında. Proje genelinde hemen her konfor ve genişlik düşünülmüş. 

2019 yılı Aralık ayı itibariyle ev sahiplerine teslim edilmesi planlanan Alya Grandis projesinde yer alan daire seçenekleri arasında 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+2 tipinde farklı büyüklüklerde ev tiplerinin yer aldığı Aya Grandis konut projesinde toplamda 100 adet konuttan oluşuyor. Yatay mimari kullanılan proje 10 blok olarak tasarlanırken, projede yeşil alanlara ayrılan büyüklük ise 4772 m2 

Alya Grandis güncel fiyat listesi

Beylikdüzü bölgesinde yükselecek olan Alya Grandis konut projesinde satışa sunulan evlerin güncel satış fiyatları merak konusu. Ev sahibi olmak isteyenler özellikle geniş-büyük bir ev satın almak için birebir proje olarak öne çıkan Alya Grandis konutlarında en ucuz konut fiyatı 3+1 konut tipindeki evler 520 Bin TL olarak satılırken, en büyük ev tipi 7+2 konut tipindeki evlerins atış fiyatı ise 2 Milyon lira olarak açıklandı. Ara daireler ile alakalı olarak güncel fiyat listesini öğrenmek için üstte bulunan internet formunu doldurmanız yeterli olacak.

Alya Grandis ödeme planı

Alya Grandis konut projesi kapsamında hali hazırda lansmana özel konut satış kampanyasına göre metrekare satış fiyatı 4 bin TL olarak açıklanırken, lansman dönemine özel olarak ilk 20 konut için yüzde 15 peşinat, kalanı 36 ay vade farksız taksitlendirme imkanı alıcısına sunuluyor.

Daha fazla bilgi edinmek için Alya Grandis güncel konut fiyatları listesi, daire seçenekleri, örnek daireleri, teslim tarihi ve diğer tüm bilgiler için üstte verilen internet formunu doldurmanız yeterli. Alya Grandis projesi satış ofisi temsilcisi sizlere daha kapsamlı bilgi için hızla iletişime geçecektir.

Alya Grandis Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 30 Ocak 2018
Teslim Tarihi: 30 Aralık 2019
Fiyat Aralığı: 520 Bin TL
Metre Kare: 136 m² - 372 m²
Daire Tipleri: 3+1,6+2,7+2,4+1
Konut Sayısı: 100
Blok Sayısı: 10
Yatırım Bedeli: 100 Milyon TL
Proje Alanı: 8000 m²
İnşaat Alanı: 25.000 m²
Satış: Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Çocuk Parkı
Sosyal Tesis
Kapalı yüzme havuzu
Fitness Center
Hamam
Sauna
Çocak Oyun Alanı
Kameriyeler

Alya Grandis Haritadaki Yeri

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Adnan Kahveci Mahallesi, Ihlamur Caddesi, Kalkan Sokak, No: 9 Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 0 212 855 57 50

Email: info@alyagrandis.com

Web: http://www.alyagrandis.com

  • 0 Yorum