Bilgi Talep Formu

Alya Life Residence

Alya Life Residence projesi kapsamında lansmana öncesinde, KDV Dahil 490 Bin TL den başlayan fiyatlarla, Hemen Tapu Ödeme planınızı siz belirleyin Peşin ve Banka kredisinde %10 iskonto fırsatı.

Alya Life Residence konut projesi, Ekşioğlu Yapı imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası'nda kentsel dönüşüm projesi olarak Kadıköy Fikirtepe'de inşa ediliyor.

Alya Life Residence projesi İstanbul Anadolu yakası Kaadıköy ilçesinde Fikirtepe'de bir kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor.

Kadıköy'de devam eden kentsel dönüşüm projelerinin en görkemli alanlarında başı çeken Fikirtepe, E-5 ve Boğaziçi köprüsü bağlantı yolunun hemen yanında, aracınızla dilediğiniz lokasyona rahatlıkla erişilebilecek bir lokasyon üzerinde yükseliyor.Üstelik yürüyerek 4-5 dakikada Metrobüs ve Kadıköy-Kartal metrosuna, okullara, alışveriş merkezlerine, hastanelere yakınlığı ile de hayatınızı kolaylaştıracak.

Alya Life Residence konut fiyatları

Alya Life Residence projesi kapsamında lansmana öncesinde, KDV Dahil 490 Bin TL den başlayan fiyatlarla, Hemen Tapu Ödeme planınızı siz belirleyin Peşin ve Banka kredisinde %10 iskonto fırsatı ev sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Alya Life Residence konut projesinde metrekare kaybı olmayan ve optimum kullanım alanlarına sahip, 1+1 den 4+1 e çok farklı alternatiflerde konfor ve lüks bir imalat yapılırken, projede sosyal alanlar olarak, Açık, kapalı yüzme havuzu, kapalı alan spor salonu, basketbol sahası, sauna, hamam, kafeterya, 100m2 üzerinde her daire için 2 şer araçlık kapalı otopark alanları yer alıyor.

Alya Life Residence da detaylı fiyat ve lansman öncesinde %10 peşin indiriminden yararlanmak için formu doldurmanız yeterli.

Alya Life Residence Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 29 Şubat 2016
Teslim Tarihi: 31 Aralık 2017
Fiyat Aralığı: 490 Bin TL
Metre Kare: 71 m² - 258 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 214
Blok Sayısı: 1
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 3 Bin m²
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Kadıköy
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Alya Life Residence Haritadaki Yeri

Alya Life Residence Kat Planları

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Yumurtacı Abdi Bey Cad. Fikirtepe Mah. Barış Sk. No: 1 Fikirtepe - Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 444 90 98

Email: info@alyalife.com

Web: http://www.alyalife.com

  • 0 Yorum