Cer İstanbul görücüye çıktı

Cer İstanbul görücüye çıktı
14 Nisan 2018 - 12:47
Güncelleme: 14 Nisan 2018 - 12:57

148 bağımsız birimden oluşacak olan Cer İstanbul konut projesi yaklaşık 24 ay gibi kısa bir sürede sahiplerine teslim edilecek. İşte Cer İstanbul güncel fiyat ve ödeme bilgileri.

İstanbul'un tarihi yarım adasında proje rüzgarı esiyor. Fatih ilçesine bağlı sahil bandında Yedikule sahil hattında hayata geçirilecek yeni bir projenin startına verildi. Ege Yapı tarafından Yedikule sahil hattında inşa edilecek Cer İstanbul projesi görücüye çıkarken, konut satışlarına başlandı. Projede yer alan 148 konut, 24 ayda teslim edilecek.

Emlak Konut GYO ve Ege Yapı ortaklığı ile Yedikule'de hayata geçirilecek 148 konutluk dev proje Toplam 302 milyon TL yatırımla inşa edilecek. Cer İstanbul konut projesi az katlı konutlar ile, 40 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek ve 148 bağımsız bölümden oluşacak. 

Kennedy Caddesi’ne bakan 500 metre cephesi ile Adalar ve deniz manzarasına sahip projede zaman, insan ve tarihe saygı ilkeleri ile tarihi İstanbul’un siluetine saygılı ‘yatay mimari’ konsepti kapsamında tasarlanarak en yükseği zemin + 3 kat olmak üzere toplam 10 blok olarak tasarlandı.

Cer İstanbul’da 1+1’den 6+1’e kadar, 63 m² ile 348 m² arasında değişen daire seçenekleri ile 10 bok olarak yükselecek.  Cer İstanbul’da bağımsız bölümler metrekaresi 11.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcısına sunuldu.

Yedikule Hisarı’nın yanı başında, Tarihi Yarımada’nın büyüleyici güzelliklerine yürüme mesafesinde ayrıcalıklı bir yaşam vadeden ve Marmaray Kazlıçeşme İstasyonu’nun hemen yanı başında bulunan Cer İstanbul; Avrasya Tüneli girişine 2 km, D100 Karayolu’na 4 km, Yenikapı Metro İstasyonu’na 3,5 km ve Yenikapı Feribot İskelesi’ne de 3,4 km mesafede konumlandırıldı.

Proje ile alakalı tüm bilgiler proje sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

  • 0 Yorum