Bilgi Talep Formu

Cer İstanbul

Ege Yapı ile Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olan Emlak Konut GYO iş birliğiyle İstanbul’un en köklü yerleşim yerlerinden biri olan Fatih ilçesine bağlı Yedikule’de hayata geçirilecen Cer İstanbul projesi 302 Milyon Lira yatırım değerine sahip.

Cer İstanbul, Tarihi Yarımada’nın güneybatısında yer alan ve Osmanlı Dönemi’nde Altın Kapı olarak adlandırılan bölgede, Yedikule Hisarı’nın yanı başında 302 milyon TL yatırımla yaklaşık 40 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek ve 148 bağımsız bölümden oluşacak. 

Konseptinde; 1871 yılından itibaren tarihi Yedikule Demiryolu Tesisleri’nin yer aldığı ve demiryolu araçlarının bakım – onarım faaliyetlerinin gerçekleştirildiği Cer Atölyeleri’nden ilham alınan Cer İstanbul, yaklaşık 31 bin metrekare özel peyzaj tasarımlı alanı ile dikkat çekiyor. İstanbul’un protokol yolu olarak adlandırılan Kennedy Caddesi’ne bakan 500 metre cephesi ile Adalar ve deniz manzarasına sahip projede zaman, insan ve tarihe saygı ilkeleri ile tarihi İstanbul’un siluetine saygılı ‘yatay mimari’ konsepti kapsamında tasarlanarak en yükseği zemin + 3 kat olmak üzere toplam 10 bloktan olarak tasarlandı.

Daire seçenekleri

Cer İstanbul’da 1+1’den 6+1’e kadar, 63 m² ile 348 m² arasında değişen farklı yaşam alanlarına sahip rezidans daireler, loft ve ticari üniteler, seçkin hizmetleriyle lüks bir otel hizmeti verecek apart üniteler, çok özel lezzetlerle dolu restoranlar ve sosyal aktivite alanları yer alacak.

Cer İstanbul konut fiyat bilgileri

Cer İstanbul’da bağımsız bölümler metrekaresi 11.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcısna sunuluyor. Proje çerçevesinde toplam 700 m² büyüklüğünde olan sosyal tesisi içerisinde; gün ışığını içeriye alan kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları gibi çeşitli fonksiyonların yer almasının yanı sıra, hemen önünde bulunan sahildeki yaklaşık 30 kilometrelik yürüyüş yolu ve bisiklet alanları önemli yaşam alanları olarak ev sahiplerinin zamanlarını geçirebilecekleri özel alanlar olarak tasarlanıyor.

Nerede?

 Cer İstanbul; Avrasya Tüneli girişine 2 km, D100 Karayolu’na 4 km, Yenikapı Metro İstasyonu’na 3,5 km ve Yenikapı Feribot İskelesi’ne de 3,4 km mesafede yer almaktadır.

Cer İstanbul Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 12 Nisan 2018
Teslim Tarihi: 31 Mayıs 2020
Fiyat Aralığı: 11 Bin TL
Metre Kare: 63 m² - 348 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1,6+1
Konut Sayısı: 148
Blok Sayısı: 10
Yatırım Bedeli: 302 Milyon TL
Proje Alanı:
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Fatih
İnşaat Devam Ediyor
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Restaurant
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Basketbol Sahası
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Cer İstanbul Haritadaki Yeri

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Kennedy Cad. Bucakbaşı Sok. No:13, 34107 Yedikule / İstanbul

Telefon: 0850 222 53 43

Email: [email protected]

Web: http://www.ceristanbul.com/

  • 0 Yorum