DAP İzmir`de Jet kampanya! 2.300 TL`den başlayan taksitlerle satılık evler

DAP İzmir`de Jet kampanya! 2.300 TL`den başlayan taksitlerle satılık evler
07 Şubat 2018 - 16:59

Jet kampanya ile konut satışları için düğmeye basan DAP Yapı, İzmir`de geliştirdiği 707 konut olarak tasarlanan iki bloklu projesinde konut satışlarına düzenlediği lansmanla başladı. DAP İzmir projesi ve güncel fiyat listesi ile ödeme planları, kampanyası iletişim bilgileri.

Markalaı konut üreticilerinden biri olan DAP Yapı`nın 2018 yılı son projesi için basın toplantısı gerçekleştirildi. DAP İzmir konutları bugün düzenlenen lansmanla alıcısının beğenisine sunuldu. DAP Yapı İzmir konut projesinin tüm ayrıntıları açıklandı.

İmir'de proje geliştiren markalı üreticilere DAP Yapı'da eklendi. Şirket 707 konut olarak tasarladığı yeni projesini İzmir'de hayata geçirecek. DAP İzmir konut satışları resmen başladı. 

Türkiye'nin markalı konut üretimi alanında önemli yapılara imza atan firmalarının başında gelen firmalardan biri olan DAP Yapı 2018 yılına İzmir konut projesi ile başladı. İzmir'de Bornova'nın en güzel noktasında inşaatına başlayacağı yeni projesi, DAP İzmir'i tanıttı. Her aileye uygun konut tipleri ile alternatif seçeneklerin yer aldığı DAP İzmir'de konut satışları jest kampanyası ile başladı.

DAP İzmir için lansmana özel hazırlanan jest kampanyası çerçevesinde, Kişiye özel ödeme seçenekleri mevcut.Projeden yeni bir ev almak isteyenler düşük peşinat ve 1 yıl kira garantisi gibi (Ege Bölgesi’nde daha önce uygulanmamış) avantajlar sunuluyor. Kampanya çerçevesinde sadece 14 bin 950 liradan başlayan peşinat ve 2.300 liradan başlayan taksitlerle DAP İzmir’den ev sahibi olunabilecek. DAP İzmir projesinden başlayacak yeni Kampanya ile 50 ay 0 faiz 1 yıl kira garantisi ile %5 peşin 14.950 TL, 2350 TL taksit ile evsahibi olma fırsatı yeni kampanya ile başladı.

DAP İzmir, 31 – 32 katlı iki bloktan meydana geliyor. 450 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen, her biri balkonlu ve ferah dairelerden oluşan proje 707 konut ve ticari alanlardan oluşuyor. Daire fiyatlarının 299 bin liradan başladığı projede 50 ay sıfır faiz kolaylığı alıcısına sunuluyor.

DAP İzmir yeni tanıtım filmini altta verilen youtube videosu ile izleyebilirisniz.

  • 0 Yorum