Bilgi Talep Formu

DAP İzmir

DAP İzmir'de sınırlı sayıda daireye özel 199 Bin TL'den başlayan fiyatlar, 2.300 TL'den başlayan taksitlerle, %5 Peşin, 120 Ay Vade İmkanı!

DAP Holding 2018 projesi `DAP İzmir` güncellenen bilgileri satış öncesi talep toplama fırsat ve avantajları dışında güncel fiyatlarına ilişkin ilk bilgiler.  DAP YAPI İZMİR PROJESİDAP İzmir inşaatının başlaması ile birlikte konutların teslim tarihi fiyat listesi ve bilgisi, ödeme planları dışında daire seçenekleri hakkında bilgiler. DAP Yapı, DAP İzmir konut projesinin konumu, lokasyon bilgileri, adres, telefon ve e-posta bilgilerinin tümüne hepsikonut.com projes sayfasından buradan inceleyebilirsiniz.

İzmir 20189 yılı konut projeleri arasında talep rekoru kıran DAP Yapı projesi, DAP İzmir konutlarına satın almak için topraktan satış kampanyası halen 2.780 TL sabit taksitlerle devam ediyor.

DAP İzmir projesi Bornova ilçesinde özel bir lokasyonda 707 konut olarak yükselecek. İzmir Bornova ilçesinde inşaasına başlanacak olan DAP İzmir konut projesinde, 1+0 daire tipi dışında, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri ile hemen her aile için uygun konut türleri tasarlanmış durumda. Henüz topraktan satış (Ön talep toplama) şeklinde özel bir kampanya ile satışına devam edilen DAP izmir için lansman tarihi de açıklanmış durumda. Lansman için gün sayan DAP İzmir projesi için geri sayım devam ediyor. 

DAP İzmir konut fiyatları?

2018 Şubat ayı içerisinde lansmanı gerçekleştirilecek olan DAP İzmir konut fiyatları ise şimdiden merak konusu olmuş duurmda. Topraktan satışların sürdüğü proede ilk satış fiyatları ise açıklanmıştı. DAP İzmir projesinden ev almak isteyenler en ucuz daire için 199 Bin TL gibi bir para ödeyecekler. En pahalı konut tipi 3+1 evlerin satış fiyatının ise 1 Milyon liradan fazla.

DAP Holding bünyesinde satış ve yeni kampanya ile alakalı özel bir çalışma lansman tarihine kadar belli olacak. İzmirlilere DAP İzmir projesinde konut satışlarının kısa bir süre sonra kampanyalı olarak devam edilecek. Son yapılan kampanyada ise; DAP İzmir'de sınırlı sayıda daireye özel 199 Bin TL'den başlayan fiyatlar, 2.300 TL'den başlayan taksitlerle, %5 Peşin, 120 Ay Vade İmkanı! ile konut satıldı.

DAP İzmir konut projesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen üst bölümde yer alan form aracılığı ile irtibat kurunuz. Form bilgileriniz DAP Yapı, DAP İzmir konut satış ofisinde satış temsilcileri tarafından en hızlı biçimde yanıtlanacaktır.

DAP İzmir Projesi ile alakalı lansman sonrası daha fazla güncel bilgileri buradan edinebileceksiniz.

DAP İzmir Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 01 Şubat 2018
Teslim Tarihi: 31 Mart 2020
Fiyat Aralığı: 199 Bin TL
Metre Kare: 37 m² - 300 m²
Daire Tipleri: 1+0,1+1,2+1,3+1
Konut Sayısı: 707
Blok Sayısı: 2
Yatırım Bedeli: DAP İZMİR KONUT PROJESİ 2018
Proje Alanı: DAP İZMİR 2018
İnşaat Alanı: DAP İZMİR
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İzmir / Bornova
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Spor Salonu
Çocuk Parkı
Cafe
Sosyal Tesis

DAP İzmir Haritadaki Yeri

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Barbaros Mah. Refik Tulga Cad. 3501/2 Sok. No:4 Bornova / İzmir

Telefon: 444 93 27

Email: [email protected]

Web: http://dapyapi.com.tr/dapizmir/

  • 0 Yorum