Ebruli Ispartakule konut projesinde satılık ev fiyatları kaç liradan başlıyor?

Ebruli Ispartakule konut projesinde satılık ev fiyatları kaç liradan başlıyor?
10 Ocak 2018 - 15:46

Emlak Konut Güvencesi ile bu sabah satışa sunulan Ebruli Ispartakule konut projesi güncel fiyat listesi belli oldu. Peki Ebruli Ispartakule satılık ev fiyatları ve ödeme bilgileri hakkında en doğru bilgi hepsikonut.com da.

2018 yılı İstanbul Avrupa yakası konut projelerinden biri olan ve 10 Ocak 2018 tarihinde basın lansmanı ile satışlarına başlanan Ebruli Ispartakule projesi hakkında tüm bilgiler hepsikonut.com da.

Emlak Konut GYO 2018 yılına oldukça hızlı başladı. Hedef cirosunu revize eden Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Avcılar'da hayata geçirilen dev proje Ebruli Ispartakule'de konut satışlarına başlandı. Peki Ebruli Ispartakule projesinde satılık evlerin metrekare birim fiyatları kaç liradan başlıyor? Projedeki evler ne zaman teslim edilecek ve bu proje hakkında nasıl bilgi alabilirsiniz sorularının yanıtını bulabilirsiniz.

Ebruli Ispartakule konut projesi, Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığı Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ediliyor.

600 milyon lira tutarında yatırım bedeli ile hayata geçirilen ve bölgedeki konut projeleri arasında öne çıkan Ebruli Ispartakule, 41 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde, 4 katlı konaklar ile 28 katlı blokların yer alacak. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede 724 daire ve 52 cadde mağazadan oluşuyor. Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan Ebruli Ispartakule’de; 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri  alıcısına sunuldu.

Ebruli Ispartakule, lansman dönemine özel avantajlı fiyatların yanı sıra Emlak Konut GYO’nun yeni kampanyası dahilinde konut alıcılarına yüzde 10 peşin, 84 ay 0 faizle taksitlendirme imkanı sunuluyor. Ebruli Ispartakule projesinde dairelerin metrekare başlangıç fiyatı ise 3.500 TL ila 4 Bin 500 lira arasında değişen fiyatlarla satışlarına başlandı.

  • 0 Yorum