Bilgi Talep Formu

Eston Şehir Koru

Eston Şehir Koru projesi Bahçeşehir'de yüzde 5 peşinat teslimde ödemeye başla kampanyasıyla alıcısına sunuldu.

Polatyol, 1090 konut ve 31 ticari birimin yer aldığı dev projesi Eston Şehir Koru projesinde villa ve daire satışlarına yoğun ilgi sürüyor. Projenin satışa çıkan tüm etaplarında lansmana özel fırsatlar alıcısını bekliyor. 1 Milyar lira tutacak dev bir yatırımla Polatyol imzasıyla yükselen dev projede 1090 adet konut yer alacak.

Eston Şehir Koru'da ağırlıklı olarak Villa, Katlı Villa, 5 katlı Koru Konakları ve 7-8 katlı Koru Evleri’yle toplam olarak1090 konut ila 31 ticari birimden oluşacak. Dev büyüklükteki projenin 2019’un ikinci yarısında tamamlanması planlanırken, proje 2+1’den başlayarak 5,5+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede konut tiplerinin yer alacağı kaydedildi. Eston Şehir Koru projesinde satışa sunulan konutların satış fiyatları ise 5 bin 500 TL metrekare birim fiyatı ile satışlara başlandı.

Koru Villalar

Bahçeli ve müstakil bir düzen beklentisi olan geniş aileler için ideal Koru Villaları yardımcı odası dahil 5 odalı ve ikinci kattaki oturma salonu ile birlikte 2 salonlu olarak tasarlandı. Yazın yemyeşil bahçesinde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebileceğiniz Koru Villaları, kışın pencerenizden baktığınızda adeta bir kartpostalı andıracak manzarasıyla gözlerinizi kamaştıracak.

Dilerseniz bahçesine havuz yaptırabileceğiniz Koru Villaları’nda sayfiye yaşamını şehrin içindeki evinize taşıyabileceksiniz.

 Koru Konaklar

Her dairesi yemyeşil koruya, bahçelere, aktivite alanlarına bakan manzaralı Koru Konaklar’da; cumbası ve geniş terasıyla keyifli bir yaşamı kucaklayabilirsiniz. Toplamda 5 katlı Koru Konaklar; çalışma odası, 4 oda ve geniş bir salon ile mutfaktan oluşuyor. Tek katta müstakil, ferah yaşam isteyen herkese uyan Koru Konaklar sahiplerini bekliyor.

Koru Evler

Mimarisiyle göz dolduran Koru Evler’de geniş balkonlu, az katlı apartman yaşamının güvenliği ve ferahlığıyla buluşabilirsiniz. Temiz havayı ve manzaranın getirdiği pozitifliği hissedebileceğiniz 7 ve 8 katlı Koru Evleri’nde 2+1’den 4,5+1’e kadar uygun daireyi seçebilirsiniz.

126 metrekare ve 640 bin TL’den satışa çıkarken, bahçeli evlerin satış fiyatlarının 900 bin TL ile 1500 TL arasında değişiklik gösterirken, proje dahilinde firma tarafından kişiye özel ödeme planları alıcısından büyük ilgi görüyor. Yüzde 5 peşin ödemeyle hayalinizdeki eve kavuşabileceksiniz.

Eston Şehir Koru nerede nasıl gidilir?

Eston Şehir Koru’dan her yere zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Bahçeşehir’de; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan ana arterlerin kesiştiği noktada yer alan Eston Şehir Koru, metro hattı ve hızlı trene yakınlığının getirdiği avantajla şehri yanı başınıza getiriyor

Eston Şehir Koru Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 06 Aralık 2017
Teslim Tarihi: 30 Eylül 2019
Fiyat Aralığı: 640.000 TL
Metre Kare:
Daire Tipleri: 2+1,3+1,4+1,5+1,5+2
Konut Sayısı: 1090
Blok Sayısı:
Yatırım Bedeli: 1 Milyar TL
Proje Alanı: 215 Dönüm
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Eston Şehir Koru Vaziyet Planı

Eston Şehir Koru Haritadaki Yeri

Eston Şehir Koru Kat Planları

2+1

3+1

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Eston İnşaat Yatırım A.Ş. Bahçeşehir 1. Kısım Mah. 2801 Sok. No: 37/1 Eston Şehir A Blok 34538 Başakşehir-İstanbul

Telefon: 444 86 16

Email: info@estonsehirkoru.com

Web: http://bit.ly/2k0sZDL

  • 0 Yorum