Gayrimenkul geliştiricileri, emlak firmaları, prefabrik üreticileri burada buluşuyor

Gayrimenkul geliştiricileri, emlak firmaları, prefabrik üreticileri burada buluşuyor
20 Kasım 2023 - 15:59
Güncelleme: 29 Ocak 2024 - 16:09

İnşaat firmaları, emlak firmaları, prefabrik üreticileri projelerini, haberlerini ve firmalarını etkili şekilde burada tanıtabiliyor.

Ulusal yayın yapan HepsiKonut.com her ilden yatırımcıyı firmalarla buluşturmaya devam ediyor. 2018 yılından bugüne milyonlarca yatırımcı HepsiKonut.com üzerinden projeleri ve firmaları tanıdı. Şimdi sıra sizin projeleriniz ve firmanızda.

Firmanız bizler için değerli. Türkiye genelinde emlak firmaları başta olmak üzere, konut üreticisi inşaat firmaları, prefabrik yapı üreticileri ile Tiny House konsept proje geliştiricileri Hepsi Konut üzerinden milyonlara ulaşıyor.

Firmanıza, projelerinize, üretimlerinize sitemizde yer açtık. Projelerinizi burada tanıtarak ulusal bir proje sitesinde yer alacak, firmanız ve projenizin bilinirliği artacak. Özellikle sosyal medya paylaşımları, reklam gücümüzile hizmet verdiğiniz ilde daha fazla tanınacaksınız. Arama motorlarında daha üst sıralara yükseleceksiniz.

FİRMANIZI EKLİYORUZ

Firmalar sayfamazıda emlak firmaları başta olmak üzere, müteahhit firmalar, prefabrik ve tiny house üreticileri tüm bilgileriyle ekliyoruz. İletişim bilgileri, youtube videonuz ve internet sitenizi yayımlıyoruz.

EMLAK FİRMALARI

Türkiye'nin hangi ilinde, ilçesinde yer alıyorsanız, hangi bölgelere hizmet veriyorsanız kendinizi ifade etmeniz için haber desteği sağlıyoruz. Bölgenizi anlatabilir, sektöre dair fikirlerinizi anlatabilir, firmanızı tanıtabilirsiniz.

İNŞAAT FİRMALARI

Ana kolumuz olan proje tanıtımları sayesinde firmalar çok daha kolay müşterilere ulaşabiliyor. 

PREFABRİK EVLER

Yoğun talep gören prefabrik evler ve Tiny House olarak adlandırılan taşınabilir evlerin üreticileri için ürünlerini detaylı anlatabilmeleri adına ilgili kategorilerde yayımlama fırsatı sunuyoruz.

KİMDİR?

Firma sahibininin biyografisinin tanıtıldığı sayfalar.

İÇERİK OLUŞTURMA

Uzman editör ekibimiz sayesinde firma, proje ve ürünleriniz için en faydalı içeriklerinizi oluşturarak sadece sitelerimizde değil dilediğiniz mecrada yayına uygun hale getiriyoruz.

ÜCRETLENDİRME

Firmanızı, haberlerinizi, biyografinizi, proje veya ürünlerinizi arama motorlarında üst sıraya çıkartacak hizmet ağımızdan faydalanmak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

BURADAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

  • 0 Yorum