İhlas Yapı

28 yıllık tecrübe ve birikim sayesinde İhlas markası altında İhlas Yapı olarak faaliyet sürdüren şiket, Önemli markalı projelere imza atmaya devame diyor. İhlas Yapı inşaat projeleri odaklı, pek çok ilçede konut projeleri hayata geçiriyor.

1990 yılından bugüne kadar; başta Toplu Konut Siteleri olmak üzere, İş Merkezleri, Cadde Dükkanları, Eğitim Kompleksleri, Hastane, Matbaa Tesisleri, Televizyon ve Radyo Stüdyoları, Villa / Devre Mülk Siteleri ve Tatil Köyleri gibi pek çok başarılı inşaat projesini gerçekleştirdik.

SİZDEN ALDIĞIMIZ GÜÇ VE GÜVENLE İNŞAA ETTİĞİMİZ PROJE KAPSAMI, BUGÜN İÇİN TOPLAMI 13.841 KONUT, 134 VİLLA VE DİĞER PROJELERİMİZLE 2.075.057 METREKARELİK BİR İNŞAAT ALANINA ULAŞMIŞ DURUMDA.

İhlas Yuva ve Marmara Evleri’nden Bizimevler’e, Kuzuluk Kaplıcaları’ndan Armutlu Tatil Köyü’ne, İhlas Holding Ana Binası’ndan Türkiye Hastanesi’ne, Türkiye Gazetesi Ticaret Lisesi’nden İhlas Koleji Marmara Eğitim Kampüsü ve Bahçelievler Eğitim Kampüsü’ne, İhlas Holding İnşaat Grubu olarak imza attığımız tüm projeleri, kendi mimar ve mühendislerimizin denetimindeki “proje dizayn grubumuz”la tasarladık; finansmanını “kendi öz kaynaklarımız”la karşıladık; ve kendi “makine parkımız”la inşa ettik.

Her bir taşı “başarı” ile örülen bu yolda, gücümüzü “İhlas” tan, çalışma azmimizi, ilk günden bugüne artarak büyüyen güveninizden aldık; yarınlara, bu güç ve güvenle bakıyoruz.