Kristal Kule projesinde ofisler satışta!

Kristal Kule projesinde ofisler satışta!
11 Haziran 2024 - 14:42

İhlas markasıyla hayata geçirilen dev ofis projesi Kristal Kule'de satışlar başladı.

İhlas Holding, gayrimenkul sektöründeki deneyim ve başarısını yeni projesi Kristal Kule ile bir kez daha gözler önüne seriyor. İstanbul'un ulaşımın kalbinde yer alan Beylikdüzü Tüyap kavşağında hayata geçirilen Kristal Kule, ofis satışlarına başladı.

Projenin en dikkat çekici özelliklerinden biri, teknolojik altyapısı ve eşsiz lokasyon avantajı. Beylikdüzü metrobüs hattı Beykent durağının yanı başında konumlandırılan Kristal Kule, E5 cepheli ve zemin +35 kattan oluşuyor. Marmara Denizi ve Büyükçekmece Gölü manzarasına sahip ofisler, sürdürülebilir konsepti ve modern teknolojisiyle iş hayatında eşsiz bir çalışma ortamı sunuyor.

Kristal Kule, sadece ofis alanlarından ibaret değil. Projede 8 dükkan da yer alarak bölgenin ticaretini canlandırmayı hedefliyor. Ayrıca, 3.80 metrelik tavan yüksekliği, bay-bayan mescid, toplantı odaları, 7/24 güvenlik, resepsiyon hizmeti, kapalı ve açık otopark gibi ayrıcalıklarıyla da öne çıkıyor.

İhlas Holding, Kristal Kule projesinde müşterilerine cazip ödeme seçenekleri sunuyor. Peşin alımlarda %25 indirim uygulanırken, yüzde 15 peşin, bankasız 36 ay vadeli ödeme imkanı da mevcut. Kristal Kule'nin 2025 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Kristal Kule, Tüyap Fuar Merkezi, AVM'ler, eğitim kurumları ve hastanelere yakınlığıyla da değerini artırıyor. Yenilikçi tasarımı, modern teknolojisi ve lokasyon avantajlarıyla Kristal Kule, iş dünyasına kazanç kapıları aralıyor.

  • 0 Yorum
  • TOKİ