KİPTAŞ Silivri 3. Etap kura sonuçları

KİPTAŞ Silivri 3. Etap kura sonuçları
28 Nisan 2018 - 13:25
Güncelleme: 02 Mayıs 2018 - 22:08

KİPTAŞ Silivri'de inşaa ettiği ve başvurularını tamamladığı 3. Etap konut projesi kapsamıda kura çekilişi tamamlandı. Saat kaçta kura çekilişi, kura sonuçları ne zaman açıklanacak? KİPTAŞ Silivri konut kura sonuçları isim isim tam listesi haberimizde.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ, Silivri ilçesinde hayata geçirdiği dev projesi çerçevesinde başvurularını tamamladığı konutlar için kura çekilişini bugün gerçekleştirdi. KİPTAŞ Silivri konut projesi kura sonuçları isim listesi için geri sayım sürüyor.

Sosyal konut alanında İstanbul Silivri'de binlerce vatandaşın katıldığı KİPTAŞ konut başvuruları yaklaşık 10 kat fazla olunca, kurum, kura çekilişi ön gördü. KİPTAŞ Silivri 3. Etap konut projesinde satışa sunulan evler için başvurularını tamamlayanlar arasında kura çekilişi ile hak sahipleri belirlenecek.

Silivri 3. Etap konutlarında toplamda 1.508 adet konut için başvurular alınmış ve projeye olan büyük ilgi nedeniyle, başvurular arasında hak sahiplerinin belirlenmesi amacıyla kura çekimi yoluna gidilmişti. Konuyla alakalı EmlakPencerem.com da yer alan haberin ayrıntısına göre, 1.508 adetten oluşan Silivri Konutları 3. Etap için ön müracaatta yaklaşık 6 katı talep aldığı bildirildi. Bugün düzenlenecek olan KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesi kura çekilişi, Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asf. Sultangazi/İstanbul adresinde düzenlenecek olan kura çekimi ile birlikte ev sahibi olmaya hak kazananlar belirlenmiş olacak.

KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen Slivri 3. Etap konut projesi için yapılacak kurta çekilişine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

Kura sonuçları isim listesi ne zaman açıklanacak?

KİPTAŞ Silivri Konutları kura çekilişi sonuçları isim listesi, 14:00'da başlayacak  olan kura çekilişi sonrasında Emlak Pencerem üzerinden altta verilen bağlantıdan öğrenebileceksiniz. Kura listelerinin hazırlanması ve elimize ulaşması sonrasında kura listeleri KİPTAŞ resmi web sitesinde yayınlanacaktır.

 • 2 Yorum
 • Aynur Ayla
  3 yıl önce
  kura çekilişi başladı mı saatlerdir bekliyom. İnşallah bir ev sahibi olurum adım çıkar KİPTAŞ Silivri kura sonuçları için tıklayın buradan öğrenebilirmiyim adımın çıkıp çıkmadığını
 • Erkan
  3 yıl önce
  Merhaba silivri konutları kura çekilişi sonuçları ne zaman açık***acak bilgi verir misiniz.