Bilgi Talep Formu

Kuzey Yakası Başakşehir

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) yeni projesinde ticari ağırlıklı Kuzey Yakası Başakşehir'de satışlara başladı.

Sosyal konut, orta gelirli ve üst gelir grubuna yönelik proje üretimi yapan Emlak Konut GYO bu defa devasa ticari projee için İstanbul Başakşehir bölgesini seçti. 1 Milyon 500 bin metrekare büyüklüğündeki devasa arazi üzerinde geliştirilen Kuzey Yakası projesinde satışlar başladı.

Dev ticari alanlara sahip olacak Kuzey Yakası ofis projelerinden oluşacak. Toplamda 373 adet ofis, ticari ve otelin yanı sıra birçok sosyal etkinliği de içerisinde barındıran Kuzey Yakası’ndaki doğayla iç içe akıllı ofisler 9 Eylül tarihinden itibaren Emlak Konut güvencesiyle satışlarına başlandı.

Kuzey Yakasında bulunan projede toplamda 10 blokta yatay mimari konsepti ile az katlı geliştirildi. Projenin 7 bloğunda ticaret ve ofis işlevi tanımlanmış olup geriye kalan 2 bloğu otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisi olarak planlanan Kuzey Yıldızı bölgenin gelişimde önemli rol oynayacak.

Kuzey Yakası Projesi kapsamında otel bloğu toplamda 153 adet odası, beraber çalışabileceği kongre merkezi ve fitness-sauna-havuz gibi sosyal alanlarıyla birlikte planlanmış durumda. Kongre merkezi 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı odası, 83 kişilik seminer salonu, 400 m²’lik fuaye ve 2100 m²’lik lobi alanından oluşmaktadır. Kuzey Yakası'nda ayrıca basketbol sahası ve kapalı yüzme havuzu birimlerinden oluşan tesis toplam 996 seyirci kapasitesiyle yaşam alanları bölge halkına hizmet verecek.

Kuzey Yakası fiyat listesi ödeme planı bilgileri henüz netleşmezken projede fiyatlar 349 bin TL'den başlayacak.

Kuzey Yakası ofis projesi nerede, nasıl gidilir?

İstanbul Başakşehir bölgesinde devasa bir alan üzerinde tüm sosyal olanaklarıyla, cami, okul ve park alanlarından oluşacak Kuzey Yakası projesi, konum itibariyle ve Tem, E-5, 3.köprü gibi bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çekerken, İstanbul’un yeni yaşam merkezi Başakşehir’de doğal yaşamla iş dünyası aynı projede altında deneyimlenebilecek.

Kuzey Yıldızı projesi hakkında daha fazla bilgi için "Bilgi Talep Formu" doldurmanız yeterli.

Kuzey Yakası Başakşehir Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 09 Eylül 2017
Teslim Tarihi: 30 Kasım 2020
Fiyat Aralığı: 349 Bin TL
Metre Kare: 50 m² - 250 m²
Daire Tipleri: 1+0,1+1,2+1
Konut Sayısı: 373
Blok Sayısı: 10
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 364 Bin m²
İnşaat Alanı: 1 Milyon 500 m²
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul /
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Kuzey Yakası Başakşehir Haritadaki Yeri

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Kuzey Yakası projesi Başakşehir İstanbul

Telefon: 444 36 55

Email: info@emlakkonut.com.tr

Web: http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/kuzey-yakasi

  • 0 Yorum