Bilgi Talep Formu

Lotus Towers

İstanbul Başakşehir konut projeleri kapsamında Hayat Group, yeni bir projenin müjdesini verdi. Konforlu yaşam ve yüksek kazançlı yatırım fırsatı sunacak Başakşehir'deki Lotus Towers projesinde yer alan konutlar lansmanla birlikte satışa sunulacak. 

Toplamda 8 dönümlük bir arazi üzerinde, 37.000m² inşaat alanda inşa edilecek Lotus Towers Başakşehir konut projesi,inşaat süreci başlıyor. 

Lotus Otel ve Lotus Rezidans olarak 2 blok halinde inşa edilen projede, 24 adet ticari birim dışında toplam 248 ünite olarak tasarlandı. Projenin otel konseptinde inşa edilen A blok bölümünde 2+1 premium suit ve 1+1 apart olarak adlandırılan, teraslı veya standart balkonlu, full mobilyalı, kapalı veya açık balkonlu 122 adet üniteden oluşacak. 81 ila 165 metrekare büyüklüğünde daire seçenekleri ile Lotus Tower ön talebi için altta yer alan formu doldurmanız yeterli.

Lotus Towers Rezidans, 1+1’den 3+1’e uzanan daire seçenekleriyle lüks ve konforlu yaşam alanlarını kullanıcılara sunuyor. Rezidans konseptinde inşa edilen B Blokta 1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans ünite olarak belirlenen teraslı veya standart balkonlu, kapalı ya da açık balkonlu, harici depolama alanına sahip 102 adet üniteden oluşacak.

Lotus Towers, Çam Sakura Şehir Hastanesi’ne 200 metre, İstanbul Havalimanı’na 20 km, Botanik Park’a 5 km, Olimpiyat Stadyumu’na 2 km ve Mall Of İstanbul’a sadece 6 km mesafede konumlandırıldı. Başakşehir Olimpiyat Köyü ile Türkiye'nin en büyük hastane kompleksi olan Çam & Sakura Şehir Hastanesi arasında, özenle hazırlanmış konsepti ve mimarisiyle yer alan Lotus Towers projesi; otel, rezidans ve ticari alanlardan oluşacak.

Projenin henüz resmi lansmanı ve satış süreci başlamamıştır. Lansman sonrası Lotus Towers güncel fiyat listesi ve metrekare satış fiyatları açıklanacaktır. Projeden ön talepte bulunabilirsiniz.

Lotus Towers Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 01 Haziran 2022
Teslim Tarihi: 31 Aralık 2024
Fiyat Aralığı: -
Metre Kare: 81 - 165 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1
Konut Sayısı: 284
Blok Sayısı: 2
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 7742 m²
İnşaat Alanı: 37000 m²
Satış: Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Kapalı Yüzme Havuzu
Cafe
Fitness Salonu
Sosyal Tesis
Konferans Salonu
Toplantı-Görüşme Odaları
Kreş
Mescid
Oyun Salonu
Park
Kamelya

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: İshak Paşa Sok. Nida Park Konut Dükkanları. No:8/feB, 34944 Başakşehir/İstanbul

Telefon: 444 0 783

Email: [email protected]

Web: https://www.hepsikonut.com/lotus-towers/projesi/139/

  • 0 Yorum