Bilgi Talep Formu

Mars 19 Apartments

Metraco şirketi başarılı olduğu sektörlerden sonra bu kez inşaat sektöründe markalı konut projesi inşaa edecek. Şirket yeni projesini İstanbul Avrupa yakası'nda hayata geçiriyor.

İstanbul Avrupa yakası konut projeleri arasında, Avcılar'da inşa edilen Mars 19 Apartments projesi de eklendi. Lansman için gün sayılan projede daire satışlarına başlandı. İstanbul’un en hızlı gelişen ve değerli lokasyonlarından biri olan Avcılar’da, ilçenin yeni prestij caddesi Firuzköy Bulvarı üzerinde yükselecek olan Mars19 Apartments konut projesi toplam 148 adet konut olarak tasarlandı.

Balkonlu ev tercih edenler dikkat!

1+1 daire seçeneğinden 3,5+1'e farklı tip daire ve alternatif seçenekleri ile öne çıkan proje, geniş ve ferah balkonları, konforlu yaşam alanları, bahçesindeki rengarenk çiçekleri, dinlendirici görüntüsü ve sesiyle huzur veren göleti ile yaşayanların hayatını güzelleştirmeye hazırlanıyor.

Şehrin merkezinde, özel bir yaşam alanı sunan Mars19, kapalı otoparkı, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları, akıllı ev sistemi, kafe ve sosyal alanları ile güvenlik, konfor ve huzuru suncak yeni konut projesinde ev sahibi olmak isteyenler için her türlü olanak düşünülmüş durumda.


Mars 19 Apartments nerede, nasıl gidilir?

Ulaşım açısından İstanbul Avcılar ilçesinde önemli bir lokasyonda yükselecek olan Mars 19 Apartments projesi adres olarak Üniversite Mah. Firuzköy Cad. Cemil Meriç Sok. No:19 34320 olarak resmi mektup yazışma adresinde konumlandırıldı.

Firuzköy Bulvarı’nda yer alan Mars19, alışveriş merkezi, üniversite, metrobüs ve planlanan metro durağı, E-5 karayolu, okul, eczane, semt pazarı gibi günlük yaşamınızın vazgeçilmezi olan noktalara 5 dakikalık yürüme mesafesiyle Avcılar’ın en merkezi noktasında size ayrıcalıklı bir yaşam kolaylığı sunuyor.

Mars19 Apartments projesi; E-5 Karayolu, metrobüs ve planlanan metro durağına 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Atatürk Havalimanı’na 13 km mesafesiyle size dünyanın her yerini yakın kılan projemiz, Cihangir metro durağından İstanbul’un neredeyse tüm noktalarına trafiksiz ve kolayca ulaşım imkanı bulunuyor.

Mars 19 Apartments Yakın Yerler

Mars19, alışveriş merkezi, üniversite, metrobüs ve planlanan metro durağı, E-5 karayolu, okul, eczane, semt pazarı gibi günlük yaşamınızın vazgeçilmezi olan noktalara 5 dakikalık yürüme mesafesiyle Avcılar’ın en merkezi noktasında size ayrıcalıklı bir yaşam kolaylığı sunuyor.

Mars 19 Apartments Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 17 Şubat 2018
Teslim Tarihi: 17 Şubat 2018
Fiyat Aralığı: 424 Bin TL
Metre Kare: 91 m² - 224 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 148
Blok Sayısı: 3
Yatırım Bedeli: 150 Milyon TL
Proje Alanı:
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Avcılar
İnşaat Devam Ediyor
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Spor Salonu
Kapalı Yüzme Havuzu
Fitness Salonu
Sauna
Buhar Odası
Akıllı Ev Sistemleri
Kafe

Mars 19 Apartments Vaziyet Planı

Mars 19 Apartments Haritadaki Yeri

Mars 19 Apartments Kat Planları

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Üniversite Mah. Firuzköy Cad. Cemil Meriç Sok. No:19 34320 Avcılar, İstanbul

Telefon: 444 62 70

Email: [email protected]

Web: http://www.mars19.com

  • 0 Yorum
  • TOKİ