Mercan Tuzla Vesen Yalıları'ndan yaza merhaba

Mercan Tuzla Vesen Yalıları'ndan yaza merhaba
11 Haziran 2024 - 13:46

Mercan Tuzla Vesen Yalıları, İstanbul'un ilk ve tek denize sıfır, özel plajlı konut projesi teslimat öncesinde yaza merhaba dedi.

Mercan Tuzla Vesen Yalıları, İstanbul'un ilk ve tek denize sıfır, özel plajlı konut projesi olarak, 2024 Eylül ayında teslimat öncesinde "Yaza Merhaba Etkinliği" ile daire sahiplerini bir araya getirdi. Etkinlik, projenin örnek yalı dairesinin bahçesinde gerçekleştirildi ve konut sahiplerine geniş metrekare ve kesintisiz deniz manzarasının keyfini çıkarmalarını sağlayan benzersiz deneyimler sundu.

Vesen Yönetim Kurulu Başkanı M. Muhittin Palazoğlu'nun ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, unutulmaz bir pazar brunch'ı gerçekleştirildi. Hem denizden hem de karadan ulaşım imkanı sunan projede, katılımcıları birbirinden özel aktiviteler bekliyordu. Etkinlik, gelecekte sunulacak yaşam alanları için heyecan verici bir gün deneyimleme fırsatı sundu ve Mercan Tuzla Vesen Yalıları'nın sunduğu lüks ve konforu daire sahiplerine yaşatarak, projenin teslimatına yönelik beklentileri artırdı. Eşsiz etkinlikler ve akılda kalıcı anılarla dolu bu gün, projenin sakinlerine yönelik sunduğu yaşam kalitesini yansıttı.

Etkinlik boyunca, BMW Borusan Otomotiv ve Fabbro Yachts işbirliği ile düzenlenen çeşitli aktiviteler daire sahiplerine eşsiz deneyimler sundu. Denizde yat sürüş deneyimi ve karada ise BMW deneyimi yaşandı. Fabbro Yachts'ın F45 Coupe ve F45 Cabrio lüks yatlarıyla denizde keyifli anlar yaşandı ve deniz tutkunları için unutulmaz sürüş deneyimleri sağlandı. BMW Borusan Otomotiv'in Türkiye'ye getirmiş olduğu en yeni modellerinden BMW i7 xDrive60 sergilendi ve katılımcılar bu modelleri yakından tanıma fırsatı buldu.

İnsan ve çevre odaklı, yatay mimarisiyle yüzde 80'i yeşil alan olan projenin ileri teknoloji ve mühendislikle inşa edildiğini belirten Vesen Yönetim Kurulu Başkanı M. Muhittin Palazoğlu, "Tuzla'nın en değerli ve nezih yerleşim alanlarından Mercan koyunda hayata geçirdiğimiz Mercan Tuzla Vesen Yalıları projesi inşa faaliyetlerinin hedeflenen takvim doğrultusunda ilerlediğini" söyledi. Eylül ayında teslimatlarını gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirten Palazoğlu, "Mavi ve yeşille bütünleşen konsepti ve mimarisiyle İstanbul için örneği olmayan nitelikli bir projeyi tamamlıyoruz." dedi.

Mercan Tuzla Vesen Yalıları, böylesine eşsiz ve değerli bir bölgede yatay mimarisi, sosyal alanlar, denizi, kumu, plajı ve akıllı teknoloji imkanları ile yaşam kalitesinin sürdürülebilirliğini sağlayacak özelliklere sahip bir proje. Palazoğlu, "Tüm bu özellikleri deneyimlemeniz ve keyifli yaşam alanlarınızı görmeniz açısından sizlerle bir araya gelmek istedik. Katılım sağlayan siz daire sahiplerimize aramızda bulundukları için teşekkür ediyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Yeni nesil villa yaşamını sunan Vesen Yalıları'nda geniş kullanım alanlarına sahip yüksek tavanlı daireleri, ferah balkonları, dairelere özel teras ve bahçe alanları, geniş yeşil alanları, zengin sosyal tesisleri, akıllı ev sistemleri gibi detaylara sahip projede, 3,5+1'den 5,5+1'e kadar farklı tiplerde yalı daireleri yer alıyor. Yatay düzlemde tasarlanan projedeki bloklar zemin + 3 kattan oluşuyor.

  • 0 Yorum
  • TOKİ