Bilgi Talep Formu

Mesa Cadde

Mesa Cadde Maltepe konutlarında ev sahibi olmak için topraktan konut satış avantajlarından faydalanabilirsiniz.

MESA Mesken 2018 yılı konut projelerine hız verdi ve yeni bir ortak girişimle hayata geçireceği projesinin inşaatına başlayacak. MESA 2018 projesi Mesa Cadde için Aslan Yapı ve CABA ile ortaklığa gitti. Proje 3 ortaklı olarak yükselecek.

İstanbul Anadolu yakası konut projeleri arasında Maltepe ilçesinde hayata geçirilecek olan Mesa Cadde konut satışlarında ön talep fırsatıyla alıcısının beğenisine sunuldu. MESA Cadde projesinde ön talep fırsat ve avantajları ile satışlara başlamış durumda. Topraktan satış için şirket alternatif ödeme seçenekleri sunuyor.

Mesa Cadde konut projesi Maltepe ilçesinde Bağdat Caddesi üzerinde konumlandırıldı. Toplamda 253 konut olarak tasarlanan Mesa Cadde 5 blok olarak yükselecek. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer alacağı Mesa Cadde Maltepe konut projesi şirket tarafından satın alınan Maltepe CarrafourSA arsası üzerinde hayata geçirilecek.

Alışverişi, manzarayı ve ayrıcalıkları buluşturacak yeni projesiyle Mesa, Maltepe’ye geliyor. Öncelikli olarak yer seçme fırsatını kaçırmamak için ön talep formunu hemen proje başlangıç sayfasında yer alan form üzerinden doldurun sizi hemen bir Mesa Cadde müşteri temsilcisi arasın ve güncel bilgileri paylaşsın.

Mesa Cadde fiyat listesi

 Mesa Cadde Daire Tipi 

 Mesa Cadde Fiyat 

 1+1 Daire Seçeneği  - 449.000 TL
 2+1 Daire Seçeneği  - Başlangıç fiyatı
 3+1 Daire Seçeneği  - Başlangıç fiyatı
 4+1 Daire Seçeneği  - Başlangıç fiyatı

Mesa Cadde projesi nerede, nasıl gidilir?

Mesa Mesken'in en yeni projesi olan ve lansmanı henüz gerçekleştirilmeyen Maltepe ilçesinde konumlandırıldı. Bağdat Caddesi üzerinde eski CarrefourSA razisinde yükselecek olan Mesa Cadde projesi adres olarak resmi yazışma bilgisi; Feyzullah Mahallesi, Bağdat Cd. 276/A, 34843 Maltepe / İstanbul

Merkezi Konum

İstanbul gibi saniyelerin bile önem kazandığı bir şehirde, ana ulaşım yollarına ve toplu taşıma araçlarına yakın bir yerde oturmak ayrıcalıkların en önemlisi. Mesa Cadde'nin merkezi konumu sayesinde, ulaşımda zaman kaybetmek yerine size kalan zamanlarda neler yapacağınızı planlayabilirsiniz.

İstanbul Elinizin Altında

Maltepe Metro    3 dk
E-5 Karayolu    4 dk
Marmaray    5 dk
Bağdat Caddesi    10 dk
Metrobüs Söğütlüçeşme İstasyonu    15 dk
Kadıköy    20 dk
15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve FSM Köprüsü    20 dk
Avrasya Tüneli    20 dk
FSM Köprüsü    23 dk
Sabiha Gökçen Havalimanı    25 dk

Alışverişi, manzarayı ve ayrıcalıkları buluşturacak yeni projesiyle Mesa, Maltepe’ye geliyor. Öncelikli olarak yer seçme fırsatını kaçırmamak için ön talep formunu hemen proje başlangıç sayfasında yer alan form üzerinden doldurun sizi hemen bir Mesa Cadde müşteri temsilcisi arasın ve güncel bilgileri paylaşsın.

Mesa Cadde Yakın Yerler

Merkezi Konum İstanbul gibi saniyelerin bile önem kazandığı bir şehirde, ana ulaşım yollarına ve toplu taşıma araçlarına yakın bir yerde oturmak ayrıcalıkların en önemlisi. Mesa Cadde'nin merkezi konumu sayesinde, ulaşımda zaman kaybetmek yerine size kalan zamanlarda neler yapacağınızı planlayabilirsiniz.

Mesa Cadde Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 20 Şubat 2018
Teslim Tarihi: 31 Mart 2020
Fiyat Aralığı: 449 Bin TL
Metre Kare: 76 m² - 229 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 253
Blok Sayısı: 5
Yatırım Bedeli: 400 Milyon TL
Proje Alanı: 11669 m²
İnşaat Alanı: -
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Maltepe
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Spor Salonu
Çocuk Parkı
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Mesa Cadde Haritadaki Yeri

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Feyzullah Mahallesi, Bağdat Cd. 276/A, 34843 Maltepe / İstanbul

Telefon: 444 9 366

Email: [email protected]

Web: https://www.mesacadde.com/

  • 0 Yorum
  • TOKİ