Bilgi Talep Formu

Nidapark İstinye

Nidapark İstinye projesinde TL bazında ve 60 ay sıfır faiz imkanı ile konut satışları yapılıyor.

Emlak Konut Güvencesi, Tahincioğlu kalitesiyle İstanbul Boğazı'na nazır yükselen az katlı konutlarıyla şimdiden büyük ilgi gören, inşaatına başlanan Nidapark İstinye projesinde ihtişamlı lüks boğaz ve doğa manzaralı konutlar sahiplerini uygun şart ve koşullarla bekliyor.

Toplam olarak 73.000 m2 üzerine kurulu 55 bloğu, 538 apart ünitesi ile, kapalı ve açık yüzme havuzları, fitness salonları, yaklaşık 47.500 m2 genişliğiyle bölgenin havasını değiştiren parkı ve otopark bölümleriyle yaşam standartlarını lüks kavramıyla yeni sahiplerine sunan Tahincioğlu, Nidapark İstinye projesinde özel şart ve koşullarda Emlak Konut GYO Güvencesiyle satışlara devam ediyor.

Nidapark İstinye projesi, Panorama, Vadi ve Koru etapları ile 3 farklı etap halinde Haziran 2019'a kadar tamamlanması planlanırken, her etap kendi sosyal tesisiyle ayrıcalıklı bir konuma sahip. Nidapark İstinye Panaroma toplam 24 blok 202 bağımsız bölüm, Tahincioğlu Nidapark İstinye Koru ise 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi etabında ise toplam 19 blok 202 bağımsız bölüm larak tasarlandı.

Proje geneilinde Nidapark İstinye'de bahçelerin üzerine 4 ve 5 katlı az katlı olarak yükselecek, 2+1 daire tipi ile 5+2 dairte tiplerine kadar alternatifli seçenekleriyle her ihtiyaca rahatlıkla cevap verebilecek özelliklere sahip. 90 m2 ile 663 m2 arasında değişen üniteler, yaklaşık 15 m2 büyüklüğündeki depo alanıyla rahatlığınız için ekstra alan sağlıyor.

Nidapark İstinye güncel konut fiyat listesi

2017'nin son projesi olarak Tahincioğlu imzasıyla hayata geçirilecek Nidapark İstinye projesinde her aileye uygun şartta inşaa edilecek olan konutların fiyatları metrekare birim fiyatı 23 Bin TL olarak belirlenmiş durumda. konut fiyatları konum ve büyüklüğe göre değişiklik gösteriyor. Nidapark İstinye projesinde TL bazında ve 60 ay sıfır faiz imkanı alıcısına sunuluyor.

Nidapark İstinye projesi nerede, nasıl gidilir?

Muhteşem Boğaz manzaralı teraslarıyla çatı dubleksleri benzersiz bir deneyimi alıcısına yaşatacak olan Nidapark İsitnye projesi, Adres olarak; Reşitpaşa Mahallesi Katar Caddesi ( İstinye Bayırı ) No: 4-A Sarıyer İstanbul resmi yazışma konumunda, ABD Konsolosluğunun hemen altında yükseliyor.

Nidapark İstinye Projesi hakkında satış ofisinden hızlı bilgi almak için, fiyat ve ödeme koşullarını öğrenmek için üstte yer alan formdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Nidapark İstinye Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 05 Aralık 2017
Teslim Tarihi: 30 Haziran 2019
Fiyat Aralığı: 23 Bin TL m²
Metre Kare: 90 m² - 663
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Konut Sayısı: 538
Blok Sayısı: 55
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 73.000 m²
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Sarıyer
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Nidapark İstinye Vaziyet Planı

Nidapark İstinye Haritadaki Yeri

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Nidapark İstinye Satış Ofisi Reşitpaşa Mahallesi Katar Caddesi ( İstinye Bayırı ) No: 4-A Sarıyer İstanbul

Telefon: 4 4 4 4 8 4 6

Email: [email protected]

Web: http://www.nidaparkistinye.com

  • 0 Yorum