Bilgi Talep Formu

Nidapark Küçükyalı

Nidapark Küçükyalı 2020 yılı ilk kampanyası! yüzde 12 indirim ve 120 ay 0,59 faiz oranı imkanı.

Tahincioğlu imzasıyla Maltepe'de hayata geçirilen "Nidapark Küçükyalı" projesi 0.59 faiz oranı ile 2020 yılı için ilk kampanyasına başladı. Palladium Cadde ile birlikte, Nidapark Küçükyaı projesi avantajlı fiyatlarla satışa devame diyor.

20107 yılında inşaatı başlayan ve 2020 bu yıl tamamlanmak üzere olan Nidapark Küçükyalı öne çıkan projelerden biri. Palladium Cadde Küçükyalı ile birlikte proje cazibe merkezi omuş durumda.

Nidapark Küçükyalı konut fiyat listesi ve ödeme planı

Reklamları TV'de dönmeye başlayan Nidapark Küçükyalı projesinde satışa sunulan dairelerin fiyat listesi hakkında güncel bilgileri satış ofisi müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz. 

Tahincioğlu imzasıyla Küçükyalı'da yükselen ve 2020 Haziran’dan itibaren teslimleri başlayacak olan Nidapark Küçükyalı projesinde cazip kampanyalar devam ediyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 12 indirim ve 120 ay 0,59 faiz oranıyla yatırımını yapabilecek.

Palladium Cadde - Küçükyalı’da tanınmış markalar, popüler restoran ve kafeler, eğlenceli oyun alanları yer alacak.

Tahincioğlu tarafından verilen bilgiler dahilinde, 2020’de konut teslimlerinin yapılması planlanlanırken, Nidapark Küçükyalı konut fiyatları satış ofisi ve diğer iletişim araçlarıyla bu projeden daire almak isteyenlere bilgiler sunuluyor.

Nidapark Küçükyalı projesi hakkında tüm ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Nidapark Küçükyalı; ticaret-konut alanları ile birlikte okul, meydan ve park alanlarından oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar değişen metrekare alanlarıyla konut ve ofisler sahiplerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açacak.

Proje kapsamında Nidapark Küçükyalı Kınalı, Nidapark Küçükyalı Sedef ve Nidapark Küçükyalı Burgaz etaplarından 625 konutu, 168 ofisi Emlak Konut GYO kampanyasıyla ön satışla oldukça yoğun bir ilgi tüketiciler tarafından gösterildiği gelen son bilgiler arasında.

Nidapark Küçükyalı projesi nerede, nasıl gidilir?

Tahincioğlu imzasıyla yükselecek olan bu yeni proje Nidapark Küçükyalı konut satışları sürerken, proje Maltepe İlçesi, Küçükyalı kavşağı üzerinde D-100 İstanbul-Ankara Karayolu yanında konumlu. Nidapark Küçükyalı projesinde yer alacak daire tiperi ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak daire teslimleri bekleniyor.

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı projesinde; 358 adet 1+1 konut, 427 adet 2+1 konut, 350 adet 3+1 konut, 24 adet 4+1 konut olarak yükseliyor.  Palladium Cadde - Küçükyalı’da tanınmış markalar, popüler restoran ve kafeler, eğlenceli oyun alanları yer alacak.

Nidapark Küçükyalı Yakın Yerler

Şehrin önemli lokasyonu olan Maltepe ilçesinde yükselecek ve Bostancı, Kadıköy Kartal hattı arasında çok sayıda hastane Nidapark Küçükyalı projesine oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Bunlardan bazıları ise Delta Hospital, İbni Sina Tıp Merkezi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bayındır Hastanesi, Özel Maltepe Bölge Hastanesi, Özel Maltepe Tıp Merkezi, Central Hospital, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi, Maltepe Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi, Bostancı Tıp Merkezi, Kardelen Tıp Merkezi, Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adatepe Polikliniği, Özel Derya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, Maltepe Devlet Hastanesi, Maltepe Universitesi Hastanesi Kadin Dogum Unitesi, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi,

Nidapark Küçükyalı Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 05 Şubat 2017
Teslim Tarihi: 31 Aralık 2020
Fiyat Aralığı:
Metre Kare:
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 1159
Blok Sayısı:
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı:
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Maltepe
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Nidapark Küçükyalı Haritadaki Yeri

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Çınar Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:113 Maltepe / İstanbul

Telefon: 444 4 846

Email: [email protected]

Web: http://www.nidaparkkucukyali.com/

  • 1 Yorum
  • Gülsün yüksel
    7 yıl önce
    Merhaba fiyat ve odeme kosullari ile ilgili bilgi almak istiyorum