Ödül İstanbul'da ev sahibi yapan kampanya

Ödül İstanbul'da ev sahibi yapan kampanya
05 Aralık 2017 - 09:57

Özyurtlar Ödül İstanbul konut projesi yüzde 5 peşin ödemeyle Esenyurt'un en prestijli markasında ev sa sahibi olma fırsatı sunuluyor. Ödül İstanbul proje ayrıntıları, konut fiyatlarını öğrenmek için tıklayın.

Özyurtlar Ödül İstanbul projesi kapsamında yeni yıla girmeden ev sahibi olmak isteyenlere özel 60 aya sıfır faizli yeni reklam kampanyası başladı. Yüzde 5 peşin ödeme ile Özyurtlar kalitesiyle Ödül İstanbul'dan konut almak için haberimizi okumaya devam edin. Ödül İstanbul güncel fiyatları, ödeme bilgileri ve proje sayfası için altta verilen linke tıklayın.

İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri kapsamında Özyurtlar imzalı Ödül İstanbul projesinde konut avantajları sürüyor. Özellikle Esenyurt bölgesinde hayata geçirdiği birbirinden özel markalı konut projeleriyle bilinen Özyurtlar Holding, Ödül İstanbbul projesinde yer alan evlerin satışı için yeni bir konut kampanyasının reklam filmini yayımladı. Projeden ev sahibi olacaklara 60 aya kadar şirket bünyesinde sıfır faiz imkanıyla konut satışına başlandı.

Markalı konut ve proje geliştiricisi Özyurtlar Holding, Esenyurt Ödül İstanbul projesinde başlatılan yeni konut satış kampanyası yılın son fırsatlarını içinde barındırırken, konut kredisi kullanmak istemeyenler için firma bünyesinde 60 aya kadar sıfır faiz imkanı sunuldu. Ödül İstanbul konut fiyatları ise 1+1 dairelerde 219 Bin TL'den başlayan fiyatlarla konut kampanyasına büyük ilgi sürüyor. Kısa sürecek bu kampanyadan faydalanmak için altta verilen proje detayı linklerine bakabilirsiniz.

 Özyurtlar kalite ve güvencesiyle satışları süren projenin yeni reklam filmi ile birlikte, bölgeden ev sahibi olmak isteyenler uygun şart ve koşullarla yeni evini alıyor.

Özyurtlar Holding, Ödül İstanbul projesi ayrıntılarına buradan inceleyebilirsiniz.

Ödül İstanbul projesi detaylarına https://hepsikonut.com/ozyurtlar-odul-istanbul/projesi/80/ buradan ulaşabilir, formu doldurarak satış ofisi ile irtibata geçebilirsiniz.

  • 0 Yorum