Bilgi Talep Formu

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul projesi kapsamında kişiye özel ödeme seçenekleri daha yüksek bir hayata ister banka, ister şirket kredisi avantajıyla... Maslak - Levent arasındaki benzersiz konumu, TEM'den ve Cendere'den direkt bağlantı olanağı, konsept AVM ayrıcalığıyl

Benzersiz olmak, üstün olmaktır.

Seyrantepe TT Arena’nın yanıbaşında benzersiz ve oldukça değerli lokasyonuyla, üç kule ve bu kuleleri birleştiren meydandan oluşan mimarisiyle, rezidans, ofis ve konsept AVM’den oluşan karma yapısıyla Skyland İstanbul, her açıdan üstünlük sunan çok özel bir proje. Her detayında kalite, lüks, akıllı teknolojiler ve konforu barındıran Skyland İstanbul, fitness, spa ve wellness merkezleri gibi sosyal olanaklarla üstün standartlarda bir hayat sunuyor. Yüksek tavanları, teknolojik altyapısı, geniş ve istenildiği gibi tasarlanan yapıya sahip ofisleriyle iş hayatı için de ayrıcalıklar sunan Skyland İstanbul, tasarımın referans merkezi olacak konsept AVM’siyle İstanbul’un yeni çekim merkezi olmaya hazırlanıyor.

Peri bacalarından ilham alınarak tasarlanan Skyland İstanbul, çok özel mimarisiyle sizi benzersiz bir yaşama davet ediyor. Kapadokya’ya yolu düşen herkesi kendine hayran bırakan dünyaca ünlü Peri bacalarının milyonlarca yıllık bir geçmişi var.  Peri Bacaları’nın bu özel görünümünden esinlenerek tasarlanan Skyland İstanbul, Türkiye’nin en değerli arazilerinden birinde rezidans, ofis ve konsept AVM’den oluşan bir karma yaşam lanalarını alıcılarına sunuyor.

Skyland İstanbul, dünyaca ünlü yapılara imza atan Broadway Malyan’ın, Peri Bacaları’nın doğal dokusundan esinlenerek hazırladığı çok özel bir proje. Skyland İstanbul’a dokunuşuyla hayat katan isim Peter Vaughan ise birçok ülkede sayısız projeye karakterini kazandıran ünlü bir mimar. Peter Vaughan, Skyland İstanbul karma projesiyle, Türkiye’de de bir ilke imza atıyor.

Otel konforunda benzersiz rezidans hizmetleri...

Skyland İstanbul’un birbirinden farklı yüksekliklerdeki üç kulesinden biri de sahiplerine otel konforunda rezidans hizmetleri sunuyor. Skyland İstanbul’un 74.000 metrekare alan içinde bir otel gibi servis hizmeti verecek rezidansları İstanbul’un benzersiz ve en geniş seçeneklerini bir arada müşterilerine getiriyor.  Çok çeşitli imkanları, en iyi hizmet kalitesiyle kendinizi evinizde hissedeceğiniz Skyland İstanbul’un bu bölümü misafirlerine bir otelden beklenilen ne varsa çok daha fazlasını veriyor

Skyland İstanbul nerede, nasıl gidilir?

Skyland İstanbul keyfi.

Skyland İstanbul’u mükemmel yapan özelliklerden biri de, yeri. Skyland İstanbul ulaşım kolaylığı, lokasyonu ve sosyal çevresiyle İstanbul’un en değerli yerlerinden biri olan Seyrantepe’de inşa ediliyor 2. Köprüye sadece birkaç km’lik mesafede olan Skyland İstanbul, 1. ve 3. köprülerin bağlantı yolları üzerinde, havalimanlarının çok yakınında, İstanbul yollarının kesiştiği yerde. Taksim-Hacıosman metro hattının yanı başındaki konumuyla ulaşım sorununun ortadan kalktığı Skyland İstanbul, Seyrantepe TT Arena’nın yanında, bölgede TEM’e direkt bağlantısı olan tek proje.
 
TEM otoyoluna direkt bağlantı.

TEM’e ikinci direkt bağlantının da inşaatına başlandığı ve Cendere girişinin de bağlanacağı Skyland İstanbul’da, Türkiye’nin ilk özel Havaray projesi de çok yakında hayata geçiyor. Yeni Havaray metrodan başlayarak Cendere ve çevresindeki tüm projeleri, AVM’leri ve sosyal hayatı birbirine bağlıyor, Skyland İstanbul’un değerine değer katıyor.

Skyland İstanbul projesi güncel fiyat listesi ve ödeme planı

Skyland İstanbul projesi kapsamında kişiye özel ödeme seçenekleri daha yüksek bir hayata ister banka, ister şirket kredisi avantajıyla... Maslak - Levent arasındaki benzersiz konumu, TEM'den ve Cendere'den direkt bağlantı olanağı, konsept AVM ayrıcalığıyla benzersiz Rezidans ve Loft Ofisler...

Skyland İstanbul projesi kapsamında lüks rezidans fiyatları ise 713 bin TL'den başlangıç gösterirken, maksimum satılık rezidans fiyatları 5 milyon 38 bin TL'ye kadar çıkıyor.
 
Skyland İstanbul projesi  lüks ofis satış fiyat listesinde göre minimum 1 milyon 20 bin TL'den başlarken, maksimum 4 milyon 303 bin TL'ye kadar değişiyor.

Loft Ofis

Büyük düşünenlerin ofisi.

Kule Ofis ile iş dünyasına benzersiz ayrıcalıklar sunan Skyland İstanbul, yatay ofis konseptiyle bu üstünlükleri genişletiyor. Tek katta 1200 m2 genişlik sunan ofisler, 8 metre tavan yüksekliğiyle de ferah bir çalışma ortamı sağlıyor, eklenebilen asma katlarla Loft Ofis özelliklerini yaşamınızı olanak veriyor.
 
En geniş imkanlarla, bir ofisten çok daha fazlası.

Eşsiz mimarisi, teknolojik üstünlükleri, lüks donatıları ve iş dünyasının merkezindeki lokasyonuyla işinize prestij katmanın en iyi yolu, Skyland İstanbul’da bir ofisinizin olması. Skyland İstanbul’un ofislerinde çalışırken işe gelmenin mutluluğunu her gün yaşayacaksınız. Çünkü Skyland İstanbul, bir ofisten daha fazlası...

Eve gitmemek için çok fazla bahaneniz olacak.

İşten sonra yanınızdaki AVM’de ister keyifle alışverişinizi yapın, ister sıcacık bir kahve molası verin.

AVM

Tasarım dünyasının yeni evi: HOM Design Center

Skyland İstanbul’un kalbi olan Hom Design Center, tasarıma ve tasarım dünyasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Ev ve ofis mobilyası, tekstil, beyaz eşya ve seçkin dekorasyon markalarını buluşturacak olan HOM, tasarım tutkunlarının hayatına fark katmak için 2017’de kapılarını açıyor.
 
Tek bir yer, binlerce yeni hayat...

Hom Design Center, TEM’den ve Cendere’den direkt giriş ayrıcalığı bulunan tek proje Skyland İstanbul’da yer alıyor. Metroya yakın konumu sayesinde İstanbul’un her yerinden ulaşmak da çok kolay! 5 km’lik yakın çevresinde 12.000’i aşkın yeni konutta ve 2.000 yeni ofiste hayat başladığında on binlerce kişinin aklında tek bir yer olacak: HOM Design Center.

Tasarım dünyasının hak ettiği tasarım...

HOM Design Center, 40.000 m2 kiralanabilir alanda, 100’den fazla mağazayla tasarımcılara ihtiyaçlarına göre yerlerini seçme avantajı sunuyor. Ayrıca 25’i aşkın gastronomi markasının yer alacağı Gastro Court ile de hayata lezzet katıyor. Workshop’lar, sergiler ve etkinlikler için özel alanların ayrıldığı HOM Design Center, tasarım dünyasına hak ettiği ne varsa sunuyor.

Skyland İstanbul Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 31 Aralık 2015
Teslim Tarihi: 31 Mart 2017
Fiyat Aralığı: 713 Bin TL
Metre Kare: 61 m² - 321 m²
Daire Tipleri: 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 987
Blok Sayısı: 3
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 46 Bin m²
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis
C25 üstü beton sınıfı
Deprem yönetmeliğine uygun
Radye temel
Tünel Kalıp Yalıtım
yönetmeliğine uygun
Yapı denetimi yapılmış
Zemin etüdü yapılmış
AVM
Vodafone Arena
Metro
TEM

Skyland İstanbul Vaziyet Planı

Skyland İstanbul Haritadaki Yeri

Skyland İstanbul Kat Planları

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Türk Telekom Arena Stadı Vip Girişi Yanı Seyrantepe-Şişli/İstanbul Çağrı Merkezi: 444 5 SKY (759) Satış Ofisi: 0212 289 89 99

Telefon: 444 5 759

Email: [email protected]

Web: http://www.skylandistanbul.com/

  • 0 Yorum