TOKİ Hakkari Gazi Mahallesi kura sonuçları

TOKİ Hakkari Gazi Mahallesi kura sonuçları
02 Eylül 2022 - 16:19

Hakkari TOKİ konutlarında yapılan kura çekilişi ile vatandaşlar ucuz ev sahibi oldu. TOKİ Hakkari Gazi Mahallesi kura sonuçları Noter huzurunda belirlendi.

TOKİ'den kira öder gibi ucuz ev hayali kuran vatandaşlar için kura çekilişleri büyük önem taşıyor. Bu kapsamda TOKİ, Hakkari ilinde Merkez Gazi Mahallesi konut projesinde bugün canlı yayında kura çekilişi yapıldı.

Tolu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Hakkari Merkez Gazi Mahallesi konut projesinde bulunan, satış başvuruları tamamlanan ve kuraya hak kazanan isimler arasından bugün kura çekilişi işlemi gerçekleştirildi. Hakkarililer TOKİ konut kura sonuçlarını merak ediyor. 

Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye kapsamında TOKİ Hakkari Gazi Mahallesi toplu konut projeside başvurular arasında hak sahipliği belirleme kura çekilişi işlemi bugün Noter huzurunda yapılarak, evlerin yeni sahipleri kura ile belirlenmiş oldu. Kura sonuçları ise merakla takip ediliyor.

140 adet 2+1 konut için 883 hak sahibi, 65 adet 3+1 konut için ise 1345 hak sahibi bulunan TOKİ Hakkari Gazi Mahallesi konut projesinde kura çekilişi ile hak sahipleri belirlenmiş oldu. 

TOKİ Hakkari Gazi Mahallesi 2+1 kura sonuçları, TOKİ Hakkari Gazi Mahallesi 3+1 kura sonuçları isim sorgulama işlemini altta verilen bağlantıdan canlı yayını tekrar inceleyebilir, kura sonuçları isim listesini öğrenebilirsiniz.

HAKKARİ GAZİ MAHALLESİ TOKİ KONUTLARI KUIRA SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN BU HABERE BAKINIZ

  • 0 Yorum
  • TOKİ