TOKİ Silivri kura sonuçları 11 Temmuz 2018

TOKİ Silivri kura sonuçları 11 Temmuz 2018
11 Temmuz 2018 - 13:35

İstanbul Silivri TOKİ konutlarında kura çekilişi yapılıyor. Silivri TOKİ konut kura sonuçları isim listesi açıklandı mı? Kura sonuçları nereden öğrenilecek? TOKİ Silivri konut projesi alt ve orta gelir grubu kura sonuçları için tıklayabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük sosyal konut üreticisi konumunda bulunan Toplu Konut idaresi İstanbul Silivri'de 1365 vatandaşı ev sahibi yapacak. Silivri TOKİ konutları kura çekilişi yapıldı. Ev sahibi olmak isteyen 20 binden fazla vatandaş kuraya katıldı. İstanbul Silivri evleri için gerçekleştirilen kura çekilişi ve sonuçları haberimizde.

TOKİ Silivri 1. Ve 2. Etap Projesi Alt ve Orta Gelir Grubuna yönelik hayata geçirilen ve başvuru süreci tamamlanan konutlar için kura çekilişi 2 gün sürecek.  İstanbul Silivri TOKİ konutları kura çekimi için saatler kala 20 bini aşkın vatandaşın ev shaibi olma heyecanı sardı. Büyük heyecan yaşanacak olan TOKİ Silivri konut projesi kura çekilişi 2 günde tamamlanacak. TOKİ İstanbul Silivri kura çekilişi canlı yayınla izlenebilecek... İşte son dakika Silivri TOKİ konutları hakkında ayrıntılar ve başvuru listeleri HABERİMİZDE YER ALMAKTADIR.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) alt ve orta gelir grubu için inşaa ettiği Bin 356 adet konuttan oluşan  İstanbul Silivri konutları için şimdiye kadar 20 Bin üzerinde başvuru yapıldığını duyurdu. Konutlar için başvuru yapanların isim listeleri haberimizin sonunda yer almaktadır.

TOKİ İstanbul Silivri 1. Ve 2. Etap Projesi Alt ve Orta Gelir Grubu konut projeleri çerçevesinde hayata geçirilen Bin 356 adet konut için kura heyecanı başladı. Kura çekilişi 2 günde tamamlanacak olan projede 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan 1356 adet konut için hak sahipleri belirlenecek. İstanbul Silivri TOKİ 1. Ve 2. Etap Konut Projesi Kura çekilişi 11-12/Temmuz/2018 tarihlerinde Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi saat 11:00’da düzenlenecek. Noter ve idare yetkililierin yanı sıra 20 bini aşan başvuru sahibi vatandaşın katılımı bekleniyor.

TOKİ Silivri konut kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Şimdiden büyük heyecan yaşanan başvuru sahipleri için kura sonuçları da başka bir merak konusu. Kura çekilişi tamamlandığı andan sonra TOKİ tarafından ilk olarak açıklanacak olan kura sonuçları isim listesi emlakpencerem.com editörlerine ulaşır ulaşmaz haberin altında verilen linkte yayımlanacaktır. Bu süre kura çekilişi sonrasında akşam 17:00 ve sonrasında olmaktadır. Kura sonuçları isim listesi .PDF formatında idare tarafından hazırlanır ve yüklenir.

KURA SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

TOKİ Silivri alt gelir grubu başvuru listesi için tıklayın

TOKİ Silivri orta gelir grubu başvuru listesi için tıklayın

  • 0 Yorum