Bilgi Talep Formu

Zeray Future Deluxe City

2022 yılına hızlı başlayan Zeray İnşaat, yılın ikinci konut projesini Anbkara'da hayata geçiriyor. Zeray Future Deluxe City konut fiyatları ve projeyte dair bilgiler merak ediliyor.

338 konut olarak tasarlanan Future Deluxe City Ankara konut projesinde daire satışları başladı. Zeray Future Deluxe City konut projesinde yer alan 338 konut düzenlenen basın toplantısı ile alıcısına sunuldu. Peki Future Deluxe City Ankara projesinde yer alan evler kaç milyon liradan başlıyor? En ucuz ev fiyatı ne kadar, en pahalı konut fiyatı ne kadar? İşte Zeray imzalı Ankara projesi, Future Deluxe City ile alakalı proje bilgileri.

Zeray Future Deluxe City’de yaşamı bütünleyen tüm detaylar, projeden daire satın alacakları daha ayrıcalıklı kılmak için tasarlandı. Bütüne baktığınızda geniş ve ferah olan ortamlar, detaya indiğinizde ise keşfedilmeyi bekleyen zenginliklerle dolu yaşam alanları Zeray Future Deluxe City ile gücünüze güç katacak. Her insan hayatında en az bir kez, görebildiği en yüksek yere bakar ve manzarayı oradan seyrettiğini hayal eder. Zeray Future Deluxe City cesaretinizi artıracak alanlarla karşınıza çıkarak sahip olacağınız PentHouse deneyimiyle modern ve lüks bir yaşama olanak sağlayacak.

Zeray Future Deluxe City Ankara projesi kapsamında 1+1, 2+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri yer alacak.

Future Deluxe City Konut Fiyatları

Zeray Future Deluxe City konut fiyat bilgisi merak ediliyor. Proje 26 Ekim tarihinde Başkent Ankara'da Future Deluxe City satış ofisinde düzenlenen basın toplantısı ile satışa sunuldu. Future Deluxe City konut fiyatları 1 Milyon 600 Bin TL üzerinde başlangıç gösteriyor. Future Deluxe City en ucuz konut fiyatı 1,684,000 TL iken, Future Deluxe City en pahalı konut fiyatı ise 13 Milyon 500 Bin Türk Lirası olarak açıklandı.
 
Future Deluxe City Nerede?

Ankara'nın en önemli lokasyonu üzerinde hayata geçirilen Future Deluxe City projesi resmi adresi, Yapracık Mahallesi Etimesgut/Ankara olarak kayıtlı Projeye satış ofisini arayarak, altta yer alan google maps konum bilgisinden kolayca erişebilirisniz.

 

Zeray Future Deluxe City Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 25 Ekim 2022
Teslim Tarihi: 30 Haziran 2024
Fiyat Aralığı: 1.684.000 TL
Metre Kare:
Daire Tipleri: 1+1,2+1,4+1,5+1
Konut Sayısı: 338
Blok Sayısı: 4
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 20000 m²
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
Şehir: Ankara / Etimesgut
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Zeray Future Deluxe City Haritadaki Yeri

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Zeray Future Deluxe City Satış Ofisi Adresi: Yapracık Mahallesi Etimesgut/Ankara

Telefon: 444 91 41

Email: [email protected]

Web: https://www.hepsikonut.com/ankara/projeleri/

  • 0 Yorum