Nidapark İstinye fiyat listesi

Nidapark İstinye fiyat listesi
05 Aralık 2017 - 21:21

Tahincioğlu'nun 2017 yılı son projelerinden biri olan lüks villa ve dairelerden oluşan Nidapark İstinye konut fiyatlarını, ödeme planını öğrenmek isteyenlerin haberimize tıklaması yeterli olacak.

Türkiye'de en fazla proje geliştiren Emlak Konut GYO güvencesi, Tahincioğlu kalitesi ile İstanbul Sarıyer ilçesinde ABD konsolosluğunun hemen altında hayata geçirilen Nidapark İsitinye projesi satışları başladı. Projenin güncel konut fiyatları ve deme seçenekleri merak ediliyor. HepsiKonut.com olarak sizlere kısaca bilgileri verelim istedik.

Gayrimenkul sektöründe kaliteli ve markalı konut projelerine imza atan Tahincioğlu, yılın en son ve en yeni lüks konut projesi olan Nidapark İstinye'yi alıcısının beğenisine sundu. İstanbul Boğazna nazır, deniz ve doğa manzarasıyla benzersiz bir yaşam kalitesini Nidapark stinye'de yeni sahiplerine sunan şirket konut satışlarına başladı. Peki kaç liradan başlıyor Nidapark İstinye'de konut fiyatları? Ne zaman teslim edilecek, metrekare fiyatı ile ödeme seçenekleri i,çin haberimiz okumaya devam edebilirsiniz.

Nidapar İstinye güncel konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

2019 yılında Haziran ayında tüm etaplarıyla sahiplerine teslim edilmesi planlanan Nidapark İsitnye'de konut satışları hızla devam ediyor. Tahincioğlu kalitesini, yılların birikimini aktaracağı bu önemli ve lüks anlayışıyla donatılan Nidapark İstinye'de metrekare birim fiyatı 23.000 TL olarak Türk Lirası üzerinden satışlar gerçekleştirilirken, en uygun daire fiyatları ise 2 Milyon 070 Lira olarak belirlenmiş durumda.  Konut almak isteyenler için yine Türk Lirası üzerinden 60 aya sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Nidapark İstinye projesi hakkında kapsamlı bilgi almak için yapmanız gereken oldukça basit. Altta verilen formu veya proje sayfamızda yer alan formu doldurmanız yeterli olacak. Nidapark İstinye satış ofisinde hizmet veren müşteri temsilcisi sizlere hızla ulaşarak dilediğiniz bilgiyi verecektir.

Nidapark İstinye projesi detayları için buraya Tıklayın

Bilgi Talep Formu

  • 0 Yorum